S kupónom ušetríš, ušetríš až 99€, nechýba 42€ darček, NOVÁ CENA: Herný Poco F4 GT s ohromným 120W nabíjaním, 128GB, 8GB RAM za 475.68€, na SVK stojí 532€

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory


Jeho cena sa pohybuje na úrovni 523.34€.

Vďaka kupónu: BG98a574

cena klesne na hodnotu: 475.68€. Poštovné je zadarmo. Zadarmo k smartfónu získate Ulefone Qi nabíjačku v hodnote 42.36€. Nezabudnite vybrať poštovné Standard Shipping, kedy CLO a DPH neplatíte. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. E-shop to uvádza priamo na stránke pri produkte.

Pre presmerovanie do e-shopu a nákup použite počítač/notebook, vtedy presmerovanie funguje, zo smartfónu nefunguje. Len pri nákupe z počítača/z notebooku máte nárok na našu podporu v prípade problémov. Cez aplikáciu v smartfóne nenakupujte, ceny v aplikácii môžu byť odlišné / nárok na našu podporu cez aplikáciu v smartfóne nemáte. 

Jeho cena v slovenských e-shopoch sa pohybuje na úrovni od 532€, ušetríte tak nie len 57€, ale zadarmo získate k smartfónu nabíjačku pre bezdrôtové nabíjanie v hodnote 42€, čiže ušetríte celkovo 99€.

Zadarmo pri objednávke smarfónu, len v tomto mesiaci získate od nás aj sklo na displej, v prípade Goboo objednávku realizujte z pc, alebo z notebooku, nie zo smartfónu, v prípade objednávky zo smartfónu nárok na darček nevzniká, keďže objednávku neevidujeme, viac o darčeku prečítajte v článku: Zadarmo v tomto mesiaci k smartfónom drahšie sklo z EU skladu bez poplatkov navyše

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše