S kupónom ušetríš v EU sklade, aj sme ju recenzovali, Hekka: Podľa nás patrí medzi najlepšie na trhu, NAVEE N65 s 10 palc. naf. pneumatikami, dojazd až 65 km, tempomat len 502.39€ z pôvodných 552.39€

Z nášho testovania: Kolobežka NAVEE N65 ponúka výkon 500W. Lenivá pri jazde nieje, motor je naozaj dostatočne silný, ťahá aj bez problémov do strmších kopcov. Ponúka dojazd na úrovni 65 km, s rýchlosťou 25 km / hod. Nosnosť je na úrovni 120 kg. Môžeme s istotou povedať, že toto je aktuálne najlepšia kolobežka so 65 km dojazdom. Z nášho testovania a dojmov je lepšia ako Ninebot Max. 

Jej cena sa pohybuje na úrovni 552.39€.

Vďaka kupónu: HKNVN65

cena klesne na hodnotu: 502.39€, poštovné je zadarmo. Keďže sa produkt nachádza v EU sklade, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Tip: Z EU krajín nikdy nebudeš platiť colné poplatky, prečo je to tak? Poznáme odpoveď.

Produkt kúpite kliknutím na tlačítko nižšie, automaticky máte nárok na našu online podporu v prípade problémov.  Objednávajte z počítača alebo cez notebook, prípadne režim počítačového zobrazenia prehliadača v smartfóne, vtedy zaznamenáme, že ste produkt objednali prostredníctvom našej stránky.

Návod: Ako uplatniť zľavové kupóny v e-shope Hekka

Recenzia: NAVEE N65 kolobežka má dojazd 65 km, rýchlosť 25 km / hod., appku, aj tempomat

 

Žiadne poplatky navyše pri doručení neplatíš