Recenzia, doručené za 3 dni z EU skladu: Otestovali sme 4.5″ endoskop Vevor s Full HD nahrávaním videa, výdrž až 3 a pol hodiny na batériu

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory


Z e-shopu Vevor ktorý má sklady len v Európe sme objednali z EU skladu kvalitný endoskop tejto značky. Keďže produkt sa nachádzal v EU sklade, ďalšie poplatky navyše pri doručení sme neplatili.

Odoslaný z EU skladu bol balík 11. apríla 2023 z Nemecka, úspešne bol balík doručený 14. apríla 2023. Celková doba dodania od odoslania boli len 3 dni.

Balík dorazil v neporušenej krabici

Súčasťou balenia je aj manuál

Endoskop je chránený ochrannou fóliou

Na zadnej strane nechýba praktický stojan

V balení nechýba káblik dlhý až 5 metrov, taktiež USB C káblik pre nabíjanie

Endoskop obsahuje viacero tlačidiel, nechýba tlačidlo pre zapnutie, možnosť vytvorenia fotografie, alebo nahrávanie videa

Výhodou je, že endoskopu nechýba osvetlenie

Vivor endoskop obsahuje 4.5 palcový displej, ktorý je v rozlíšení 854 x 480 pixelov, samotné video je na úrovni Full HD. Samotné pozorovanie prostredníctvom displeja je veľmi ostré, žiadne spozorované rozmazania alebo niečo pod. Endoskopu nechýba podpora nahrávania videa, alebo uskutočnenie fotografie. Na záznam slúži slot pre Micro SD kartu. Výdrž je na úrovni 3 a pol hodiny používania.

Jeho cena v EU sklade sa pohybuje na úrovni 68.99€.

Vďaka kupónu: VVMH5

cena klesne na hodnotu: 63.99€. Poštovné je zadarmo. Produkt sa nachádza v EU sklade, e-shop Vevor má produkty len v EU skladoch. Keďže sa produkt nachádza v EU sklade, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Tip: Z EU krajín nikdy nebudeš platiť colné poplatky, prečo je to tak? Poznáme odpoveď.

Produkt kúpite kliknutím na tlačítko nižšie, automaticky máte nárok na našu online podporu v prípade problémov.  Objednávajte z počítača alebo cez notebook, prípadne režim počítačového zobrazenia prehliadača v smartfóne, vtedy zaznamenáme, že ste produkt objednali prostredníctvom našej stránky.

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše