Najlepšie mesiace na zľavové kupóny v tomto roku prichádzajú, pridaj sa kliknutím SEM

V spolupráci so zahraničnými e-shopmi na našej webovej stránke zvereňujeme zľavové kupóny pre množstvo Xiaomi produktov.

Práve teraz prichádzajú najlepšie mesiace na zľavové kupóny v tomto roku, mesiace ako august, september, október, november, december.

E-shop Aliexpress, Gearbest, Banggood sú najväčšie a najpopulárnejšie čínske e-shopy na svete, ktoré sú úspešné vďaka nízkym cenám produktov. Našou spoluprácou s e-shopmi ceny je možné znížiť ešte viac, vďaka zľavovým kupónom, ktoré zverejňujeme.

Rozhodli sme sa ponuku zľavových kupónov rozšíriť a zasielať skvelé zľavové kupóny aj prostredníctvom e-mailu. Dôvod uvedenia zasielania kupónov týmto spôsobom je aj ten, že mnoho čitateľov nám píše, že kupóny sú expirované, po platnosti, takto obdržíte do schránky kupóny, ktoré sú v danom momente platné.

Prihlásením do našej e-mailovej databázy získate:

– zľavové kupóny určené výhradne pre partnerov – pre nás a pre našich čitateľov.

– vďaka kupónom ceny produktu sú nižšie ako v bežnom predaji

– zľavové kupóny nezmeškáte

– nemusíte neustále sledovať náš web, kupóny obdržíte e-mailom

– kupóny sú generované každý deň, generujeme aj 30 – 80 kupónov denne.

 – vždy obdržíte platné zľavové kupóny

Nižšie máte formulár pre odberu zľavových kupónov e-mailom. Po prihlásení k odberu ho vo svojej e-mailovej schránke potvrďte. Ak by sa nenachádzal v doručenej pošte skontrolujte priečinok spam. Na skúšku sa kľudne k odberu prihláste, kedykoľvek sa môžete z newslettera odhlásiť.

Nezabudnite, ku všetkým smartfónom objednaných prostredníctvom nášho webu získate 2x kvalitné sklo na celý displej (drahšie sklo na celú prednú stranu – až po okraj) a taktiež USB svetielko:

USB svetielko a 2x sklo k smartfónom zadarmo v tomto mesiaci (drahšie sklá na celú prednú časť)

Nezabudnite, poštovné EU Priority Line obchádza colnicu, kedy balík je doručovaný priamo k zákazníkovi: https://www.xiaomiphone.sk/2020/07/jul-2020-expresne-rychle-dorucenie-cez-eu-priority-line-z-banggoodu-len-za-9-dni-od-odoslania-bez-zastavenia-colnicou

Nezabudnite, z CZ skladu je doručovanie produktov vcelku rýchle: https://www.xiaomiphone.sk/2020/07/24-jul-otestovany-cz-sklad-na-banggood-extremne-dodanie-len-za-3-dni-od-odoslania