Aké nové produkty spoločnosť Xiaomi predstaví čoskoro?

cropped-2000px-Xiaomi_logo.svg_-1.png

Poďme si zhrnúť, ktoré nové produkty spoločnosť Xiaomi predstaví čoskoro.

Mi Band 2 – ďalšia generácia nositeľného náramku Mi Band 2 vstúpi do predaja budúci mesiac. Je to oficiálne potvrdená informácia od CEO Xiaomi.

Dron – podľa ďalších informácií, ktoré poskytol Lei Jun, by prvý dron od Xiaomi mohol byť predstavený koncom tohto mesiaca, najneskôr budúceho mesiaca. Predstavenie náramku a drona by mohlo byť v rovnakom čase. Bolo by to celkom logické, pretože je tu šanca, že nový dron môže byť ovládaný aj práve chytrým náramkom od Xiaomi.

Xiaomi vlastný procesor – neznáme, ale spoločnosť pracuje na vlastnom precesore.

Xiaomi notebook – podľa dávnejších špekulácií, spoločnosť Xiaomi by mala predstaviť svoj vlastný notebook v druhej polovici tohto roka. Dlhšie je ohľadom tohro produktu ticho takže je to skôr nepravdepodobné.

Xiaomi virtuálna realita – vo vývoji.

Duálny fotoaparát v mobilných telefónoch Xiaomi – Ďalší model spoločnosti Redmi Note 4, ktorý bude čoskoro predstavený by ako prvý telefón od Xiaomi mal obsahovať duálny fotoaparát, nechajme sa prekvapiť.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť