Xiaomi Max zaznamenal neuveriteľných 8 miliónov registrácií

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory


Xiaomi-Max-Event-2

Nový phablet Xiaomi Max nie je populárny len v domovskej Číne, ale aj napríklad v Indii. Podľa najnovších informácií spoločnosť Xiaomi zaznamenala až 8 miliónov registrácií na toto zariadenie.

Vlajkový model spoločnosti Xiaomi Mi5 v prvých dňoch nezaznamenal prekvapivé výsledky v predajnosti, tak sa počítalo, že Xiaomi Max nebude žiadna výnimka.

Tento model sa oficiálne začne predávať 17. mája. Hovorí sa, že spoločnosť Xiaomi má pripravených 100 000 kusov tohto modelu, takže bude náročné v začiatku predaja získať toto zariadenie.


Nový model Xiaomi Mi Max prichádza so 6,44″ palcovým displejom, 7,5 mm telom.

Batéria v novom phablete má kapacitu 4.850 mAh, bohužiaľ zariadenie nepodporuje rýchlonabíjanie, ale zariadenie rýchlejšie nabijete pomocou výkonnejšieho napájacieho adaptéru.

Xiaomi sa bude predávať Mi Max s dvoma rôznymi procesormi. Najlacnejšia verzia dostane Qualcomm Snapdragon 650, spojený s 3 GB RAM a 32 GB internej pamäte, zatiaľ čo stredná a top model bude obsahovať Snapdragon 652. Posledné dva modely majú 3 GB RAM so 64 GB vnútornou pamäťou a 4 GB RAM a 128 GB vnútornej pamäte.

Zadný fotoaparát s rozlíšením 16MP, predný s rozlíšením 5MP. Taktiež je tu podpora pamäťových kariet až do veľkosti 128GB.

K dispozícii je tiež snímač odtlačkov prstov na zadnej strane, infračerveným senzorom a dual-SIM podporu.

Cena sa pohybuje od 230, 260, 306 dolárov.

Máme tu tri varianty, strieborná, zlatá, šedá.

Zdroj: http://www.gizmochina.com

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše