Predstaví Xiaomi Mi6 s bezdrôtovým nabíjaním a skenerom sietnice?

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

xiaomi_mi_5-2

Bitka nikdy neskončí. Xiaomi napáda Apple, Samsung a ďalších hráčov svojich vlajkových lodí. Podľa informácií, ktoré prichádzajú z vnútorných zdrojov spoločnosti Xiaomi, spoločnosť je zaneprázdnená s plánovaním predstavenia Xiaomi Mi6.

Xiaomi Mi6 bude prvým smartfónom, ktorý sa dostane na trhy ako sú Kanada, USA a ďalšie trhy, ktoré netrpezlivo čakajú na skutočne prémiovú kvalitu za nízku cenu.

Fámy o špecifikácií Mi6

Hovorí sa, že model Mi6 by mohol mať 5.2 palcový displej, 4K rozlíšenie displeja 4096 x 2160 pixelov, Qualcomm Snapdragon procesor taktovaný na 2.5 – 2.7 GHZ, batériu o kapacite 2450 mAh.

Vylepšená kamera s bezdrôtovým nabíjaním?

Mi6 by mohol obsahovať 23 MP zadnú kameru a 7 MP prednú kameru, model by mal mať kovové telo a zadná strana by mala byť pokrytá sklom. Xiaomi by mohla zvíšiť kvalitu kamery optickou stabilizáciou obrazu, vďaka čomu by fotografie a videá boli kvalitnejšie napríklad pri jazde autom. Tiež sa očakáva, že Xiaomi uvažuje nad bezdrôtovým nabíjaním svojej novej vlajkovej lode.

Skener sietnice a snímač otlačkov prstov

Jednou z najočakávanejších Mi6 predností bude skener sietnice. Senzor otlačkov prstov už vidíme v modeli Mi5. Očakáva sa, že model Mi6 sa bude predávať v troch variantách —the 128 GB, 64GB, a 32GB, možná je podpora externých kariet až do veľkosti 128 GB. Ďalej by to mohlo byť ochranné sklo Gorilla Glass 4, USB C port, ktorý už vidíme v modeli Mi5.

Zdroj: https://www.myhomegadgets.com

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše