Elephone S7: Špecifikácie bezrámčekového smartfónu odhalené!

Elephone-S7-Series-1

Nie je to tak dávno, čo spoločnosť Elephone odhalila nový rad modelov S7, ktoré na prvý pohľad budú vyzerať úžasne. Všetko bude záležať od konfigurácie modelu a cena sa bude pohybovať od 99 do 189 dolárov. Teraz sa objavili nové informácie jedného modelu S7, ktorý bude obsahovať 10 jadrový procesor Helio X20. Rám smartfónu bude kovový a displej bude na oboch stranách zaoblený. čo bude znamenať, že smartfón sa bude držať skutočne pohodlne.

Elephone série S7 bude disponovať 5.5 palcovým FHD displejom, displej bude 5.5 palcový z toho dôvodu, aby to bol najlepší pomer obrazovky, keď už je telefón bezrámčekový nie je dôvod aby displej bol menší. Vďaka bezrámčekovému displeju šírka smartfónu môže byť porovnateľná k 5 palcovým smartfónom, ktoré práveže nemajú bezrámčekový displej. Čiže maximalizuje sa displej smartfónu voči telu smarfónu.

Medzi ďalšími špecifikáciami patrí 3GB RAM a 32GB interné úložisko. A toto skutočne uspokojí užívateľov. Samozrejme počítame tu aj s prítomnosťou snímača otlačkov prstov integrovaného do domovského tlačítka pod displejom. Zadná kamera bude 16 megapixelová, zatiaľ čo predná kamera až 8 megapixelová.

Viac detailov bude dostupných už čoskoro na oficiálnej webovej stránke spoločnosti.

Elephone-S7-Series-3 Elephone-S7-Series-1

Zdroj: http://www.gizmochina.com/2016/07/18/elephone-s7-specs-apear/

Z EU skladu produkty do 4 dní máš doma, žiadne DPH/CLO pri doručení