Xiaomi Redmi 3S gameplay video

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory


xiaomi-redmi-3s-1

Smartfón Xiaomi Redmi 3S je populárny medzi používateľmi hlavne kvôli cene – okolo 90 dolárov je možné v Číne si kúpiť tento smartfón, ktorý skutočne ponúka skvelé parametre. Smartfón je dokonca vhodný aj na najnovšie hry, ktoré bezproblémovo zvláda, pozrite si video nižšie.

 

Aktuálne cena smartónu u autorizovaného predajcu na Aliexpresse sa pohybuje na úrovni 104,22€, čo je zatiaľ najnižšia cena tohto smartfónu pre záujemcov za hranicami Číny.

Smartfón bsahuje procesor octacore Snapdragon 430, 5 palcový displej s rozlíšením 720p, na zadnej strane snímač otlačkov prstov, hrúbkou tela 8,5 mm, hmotnosťou 144g. Máme tu 2 varianty jedna s 2GB RAM a 16GB ROM, 3GB RAM a 32GB ROM. Podpora pamäťových kariet samozrejmosťou. 5Mpx predná a 13Mpx zadná kamera s full HD nahrávaním. Xiaomi Redmi 3S obsahuje 4100 mAh batériu takže 4 – 5 dní vám zariadenie môže vydržať, samozrejme to závisí od viacerých faktorov, či máte napr. stále zapnutý mobilný internet a podobne. Podpora dvoch simkariet samozrejmosťou.

Aktuálny model v cene od 104,22€ obsahuje aj multilanguage, čo znamená, že operačný systém smartfónu je lokalizovaný aj do slovenčiny, češtiny a ostatných jazykov.

Smartfón je možné si objednať cez obyčajné poštovné za 0.97, alebo cez spoločnosť DHL za 9.91.

KLIKNUTÍM SEM PREJDETE DO E-SHOPU S PRODUKTOM

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše