Xiaomi Redmi 3S v skvelej cene 104,22€

xiaomi_redmi_3_pro_screen

Spoločnosť Xiaomi pred mesiacom predstavila vylepšený model modelu Redmi 3 s názvom Redmi 3S. Xiaomi vyrába produkty ktoré majú výbornú kvalitu a snažia sa konkurovať popredným výrobcom ako Huawei, Samgung, Apple. Oproti konkurencií Xiaomi produkty majú skutočne nízku cenu a jedným z cenovo výhodných smartfónov je práve model Redmi 3S.

Aktuálne cena smartónu u autorizovaného predajcu na Aliexpresse sa pohybuje na úrovni 104,22, čo je zatiaľ najnižšia cena tohto smartfónu pre záujemcov za hranicami Číny.

Bez názvu

Smartfón bsahuje procesor octacore Snapdragon 430,  5 palcový displej s rozlíšením 720p, na zadnej strane snímač otlačkov prstov, hrúbkou tela 8,5 mm, hmotnosťou 144g. Máme tu 2 varianty jedna s 2GB RAM a 16GB ROM, 3GB RAM a 32GB ROM. Podpora pamäťových kariet samozrejmosťou. 5Mpx predná a 13Mpx zadná kamera s full HD nahrávaním. Xiaomi Redmi 3S obsahuje 4100 mAh batériu takže 4 – 5 dní vám zariadenie môže vydržať, samozrejme to závisí od viacerých faktorov, či máte napr. stále zapnutý mobilný internet a podobne. Podpora dvoch simkariet samozrejmosťou.

Aktuálny model v cene od 104,22 obsahuje aj multilanguage, čo znamená, že operačný systém smartfónu je lokalizovaný aj do slovenčiny, češtiny a ostatných jazykov.

Smartfón je možné si objednať cez obyčajné poštovné za 0.97, alebo cez spoločnosť DHL za 9.91.

KLIKNUTÍM SEM PREJDETE DO E-SHOPU S PRODUKTOM

Z EU skladu produkty do 4 dní máš doma, žiadne DPH/CLO pri doručení