S našim kupónom získate Xiaomi Redmi Pro 32GB len za 153€

Výpredajový november je TU: Novembrová súťaž pre všetky objednávky KLIKNUTÍM SEM

 

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory


Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /data/2/c/2c873890-d1ea-41d5-a3c2-aa2318c010cb/xiaomiphone.sk/web/wp-content/plugins/buttons-x/includes/class.btnsx.php on line 3016

xiaomi-redmi-pro-live

Využite časovo obmedzenú zľavu na kúpu smartónu Xiaomi Redmi Pro, ktorého cena sa znížila o 100 dolárov vďaka nášmu kupónu.

Xiaomi Redmi Pro disponuje 5.5 palcovým displejom vyrábaný technológiou OLED, je to prvý smartfón od Xiaomi, ktorý disponuje týmto typom displeja. Nájdeme tu duálny fotoaparát – jeden 13 megapixelový Sony IMX 258, další 5 megapixelový. Podpora pamäťových kariet.

Predná kamera je 5 megapixelová. Snímač otlačkov prstov je umiestnený na prednej strane zariadenia v domovskom tlačítku. Okraje displeja sú mierne zaoblené. Nájdeme tu konektor na nabíjanie typu USB C. Batéria v smartfóne je 4050mAh.

Vďaka nášmu kupónu: redmipro100 pri rekapitulácií objednávky získate zľavu 100 dolárov na smartfón Xiaomi Redmi Pro s 32GB interným úložiskom a 3GB RAM. Výsledná cena smartfónu je 153€. Poštovné je zadarmo. Smartfón objednáte kliknutím na odkaz nižšie.

Prejsť do e-shopu s produktom Xiaomi Redmi Pro v cene 153.93€
V prípade otázok nás kontaktujte prostredníctvom online podpory v pravom dolnom rohu.

redmi-pro-xiaomi

Výpredajový november je TU: Novembrová súťaž pre všetky objednávky KLIKNUTÍM SEM

 

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše