Smartfóny OPPO R9s a R9s Plus oficiálne predstavené

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

oppo-r9s-plus

Spoločnosť Oppo je jednou z hlavných konkurentov spoločnosti Xiaomi na domácom čínskom trhu. Taktiež táto spoločnosť sa rozhodla aktualizovať svoje vlajkové lode. Poďme sa pozrieť na špecifikácie nových smartfónov.


OPPO R9s disponuje 5.5 palcovým displejom s Full HD rozlíšením, 2.5 stupňovým zahnutím sklom na prednej strane, typ skla na displeji nájdeme Gorilla Glass 5. Procesorom zariadenia je 2GHz Snapdragon 625 s grafickým procesorom Adreno 506. RAM má kapacitu 4GB, interné úložisko tu nájdeme 64GB, ktoré je možné rozšíriť pomocou pamäťových kariet až do kapacity 128GB. Slot tu máme hybridný na nano SIM + nano SIM alebo microSD. Operačným systémom smartfónu je Android 6.0.1 Marshmallow s nadstavbou ColorOS 3.0.

Zadná kamera 16 megapixelová z možnosťou nahrávania videí vo formáte 4K. Predná kamera prekvapivo až 16 megapixelová. Snímač otlačkov prstov tu nájdeme na prednej strane smartfónu integrovaný do domovského tlačítka. Smartfón disponuje batériou o kapacite 3010mAh s podporou rýchlonabíjania. Smartfón prichádza v 3 farebných prevedeniach. Zlatá, ružová zlatá, šedá. Cena je stanovená na 378€. Smartfón do predaja vstúpi 28. októbra.


OPPO R9s Plus disponuje 6 palcovým displejom s Full HD rozlíšením, 2.5 stupňovým zahnutím sklom na prednej strane, typ skla na displeji nájdeme Gorilla Glass 5. Procesorom zariadenia je Snapdragon 653 (Quad 1.95GHz ARM Cortex A72 + Quad 1.44GHz A53 CPUs)  s grafickým procesorom Adreno 510. RAM má kapacitu 6GB, interné úložisko tu nájdeme 64GB, ktoré je možné rozšíriť pomocou pamäťových kariet až do kapacity 128GB. Slot tu máme hybridný na nano SIM + nano SIM alebo microSD. Operačným systémom smartfónu je Android 6.0.1 Marshmallow s nadstavbou ColorOS 3.0.

Zadná kamera 16 megapixelová z možnosťou nahrávania videí vo formáte 4K. Predná kamera prekvapivo až 16 megapixelová. Snímač otlačkov prstov tu nájdeme na prednej strane smartfónu integrovaný do domovského tlačítka. Smartfón disponuje batériou o kapacite 4000mAh s podporou rýchlonabíjania. Smartfón prichádza v 3 farebných prevedeniach. Zlatá, ružová zlatá, šedá. Cena je stanovená na 473€. Smartfón do predaja vstúpi v decembri.

oppo-r9s-plusu

Zdroj: http://www.9to5net.com/oppo-r9s-announced-16mp-front-rear-cameras-4g-volte-5-5-inch-display-4gb-ram/

http://www.9to5net.com/oppo-r9s-plus-announced-spec-price-and-release-date/

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše