Vzhliadnutá biela varianta modelu Xiaomi Mix!

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Spoločnosť Xiaomi pred pár týždňami prestavila nový smartfón Xiaomi Mix, ktorý ale prišiel len vo farebnej verzií čierna.

Vyzerá to, že spoločnosť čoskoro do ponuky zaradní aj bielu variantu tohto smartfónu. Na internete sa objavili fotografie práve bielej verzie modelu Xiaomi Mix. Čierna verzia tohto modelu je keramická. Ak by spoločnosť Xiaomi keramiku nasadila aj do tejto bielej verzie, bol by to prvý model spoločnosti Xiaomi, kedy keramika by bola aj na bielej farebnej variante smartfónu.

Xiaomi Mix prichádza so 6.4 palcovým displejom. Rozmery smartfónu nemajú ďaleko od iPhone 7 Plus, čiže aj napriek tomu, že smartfón má väčší displej šírka v skutočnosti je takmer totožná ako 5.5 palcový smartfón od Apple. Predný fotoaparát je o 50% menší oproti klasickým predným fotoaparátom. Procesorom smartfónu je Snapdragon 821 taktovaný na 2.3GHz, 6GB RAM +128GB interné úložisko alebo 6GB RAM + 256GB interné úložisko.

Ďalej tu nájdeme batériu s kapacitou 4400 mAh. Zadný fotoaparát smartfón má 16 megapixelový. Predný fotoaparát 5 megapixelový. Snímač otlačkov prstov sa nachádza na zadnej strane. Pri drahšej verzií smartfónu šošovka fotoaparátu a snímač otlačkov majú zlaté orámovanie.

Zdroj: http://www.xiaomitoday.com

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše