Webová stránka spoločnosti MGCOOL oficiálne spustená!


Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /data/2/c/2c873890-d1ea-41d5-a3c2-aa2318c010cb/xiaomiphone.sk/web/wp-content/plugins/buttons-x/includes/class.btnsx.php on line 3016

mgcool

Spoločnosť Elephone sa rozhodla vytvoriť novú značku s názom MGCOOL, ktorá bude určená hlavne pre nositeľné zariadenia a základné mobilné doplnky.

Spoločnosť MGCOOL dnes prostredníctvom facebooku informovala, že oficiálne spúšťa svoju webovú stránku. Jej adresa je http://www.mgcool.cc

Celá koncepcia novej značky by mala byť založená na tom, priniesť užívateľom viac digitálny spôsob života vďaka najnovším technologickým produktom, ktoré sú inteligentné, moderné a cenovo dostupné.

Najnovším produktom tejto spoločnosti je náramok ELE MGCOOL Band 2

mgcool

Nový šikovný náramok obsahuje OLED displej s ergonomicky dizajnovaným náramkom. Náramok dokáže monitorovať spánok, tepovú frekvenciu, alarm pri strate smartfónu. Náramok nemá žiadne dotykové tlačítko, zobrazovanie funkcií je možné ovládať pomocou dotykového displeja. Náramok disponuje batériou o kapacite 80mAh, ktorá zaručí približne 7 dní výdrže na jedno nabitie.

mgcool2

 

Náramok sa nachádza v predpredaji v sume 17.20€. Náramky budú zákazníkom odoslané 13. decembra.

Prejsť do e-shopu s produktom ELE MGCOOL Band 2 v cene 17.20€
mgcool-smart-band

Žiadne poplatky navyše pri doručení neplatíš