Smartfón Bluboo s duálnou kamerou aj na prednej strane

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podporyWarning: Cannot assign an empty string to a string offset in /data/2/c/2c873890-d1ea-41d5-a3c2-aa2318c010cb/xiaomiphone.sk/web/wp-content/plugins/buttons-x/includes/class.btnsx.php on line 3016

bluboo-phone

Spoločnosť Bluboo čoskoro plánuje predstaviť nový smartfón, ktorý bude obsahovať duálny fotoaparát aj na prednej aj na zadnej strane.

Na novej fotografií nový smartfón vyzerá úžasne spolu s bezrámčekovým displejom. Snímač otlačkov prstov je vidieť na zadnej strane smartfónu. Viac informácií o pripravovanom smartfóne zatiaľ nie je.

Najnovším produktom spoločnosti je smartfón Bluboo Dual, ktorý ale neobsahuje dve predné kamery. Smartfón Bluboo Dual prichádza s 5.5 displejom Sharp s rozlížením Full HD, ktorý je chránený sklom Gorilla Glass 4. Vo smartfóne nájdeme procesor Mediatek MT6737T, taktovaný na 1.5GHz. Smartfón disponuje RAM o kapacite 2GB, interným úložiskom s kapacitou 16GB, s podporou rozšírenia o Micro SD karty až do kapacity 256GB. Zadný duálny fotoaparát tu nájdeme 13 a 2 megapixelový. Kapacita batérie predstavuje 3000mAh. Smartfón beží na operačnom systéme Android 6.0. Prichádza v 3 farebných prevedeniach: čierna, zlatá, ružová zlatá.

Prejsť do e-shopu s produktom Bluboo Dual v cene 124.73€

Zdroj: http://www.xiaomitoday.com

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše