Kupón pre našich čitateľov: Xiaomi Wifi 3 s angličtinou z EU skladu za skvelých 27.65€ z pôvodných 31.03€!

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podporyWarning: Cannot assign an empty string to a string offset in /data/2/c/2c873890-d1ea-41d5-a3c2-aa2318c010cb/xiaomiphone.sk/web/wp-content/plugins/buttons-x/includes/class.btnsx.php on line 3016

Dnes sme si pre vás pripravili zľavový kupón pre Xiaomi Mi Wifi 3 router, ktorý môžete kúpiť z EU skladu v nižšej cene. Dokonca cena produktu je ešte nižšia ako z čínskeho skladu a to sa často nestáva.

Xiaomi Mi Wifi 3 router obsahuje 1 wan port pre príjem internetu z hlavného routeru a 2 lan porty pre zdielanie pripojenia k zariadeniam. Tento router je ideálny pre bežné internetové pripojenie. Router obsahuje dve frekvencie 2.4GHz a 5GHz. Rýchlosť po LAN sieti je 1167Mbps / 100Mb/s, po Wifi tiež 100Mbps. Tento model obsahuje aj anglický jazyk pri LAN konfigurácií, ale lepšia a ľahšia možnosť je nastaviť router jednoducho cez aplikáciu Mi Wifi pre smartfóny, kde aplikácia Mi Wifi je tiež v angličtine. Konečne to nie je len verzia routru s čínštinou, ale konečne má už aj angličtinu.

Tento model obsahuje aj USB port, vďaka ktorému k routru pripojíte externý USB disk, ktorý slúži na vlastný Cloud. Čiže váše data Xiaomi smartfónu jednoducho môžete zálohovať na tento disk. Cena routru v EU sklade sa pohybuje na úrovni 31.03€, vďaka kupónu s názvom: MipEUmiR jeho cena klesne na úroveň: 27.65€.

Kliknutím SEM Prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi router z EU skladu v cene 27.65€ s kupónom: MipEUmiR

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše