Kupón pre našich čitateľov: Xiaomi Wifi 3 s angličtinou z EU skladu za skvelých 27.65€ z pôvodných 31.03€!

Dnes sme si pre vás pripravili zľavový kupón pre Xiaomi Mi Wifi 3 router, ktorý môžete kúpiť z EU skladu v nižšej cene. Dokonca cena produktu je ešte nižšia ako z čínskeho skladu a to sa často nestáva.

Xiaomi Mi Wifi 3 router obsahuje 1 wan port pre príjem internetu z hlavného routeru a 2 lan porty pre zdielanie pripojenia k zariadeniam. Tento router je ideálny pre bežné internetové pripojenie. Router obsahuje dve frekvencie 2.4GHz a 5GHz. Rýchlosť po LAN sieti je 1167Mbps / 100Mb/s, po Wifi tiež 100Mbps. Tento model obsahuje aj anglický jazyk pri LAN konfigurácií, ale lepšia a ľahšia možnosť je nastaviť router jednoducho cez aplikáciu Mi Wifi pre smartfóny, kde aplikácia Mi Wifi je tiež v angličtine. Konečne to nie je len verzia routru s čínštinou, ale konečne má už aj angličtinu.

Tento model obsahuje aj USB port, vďaka ktorému k routru pripojíte externý USB disk, ktorý slúži na vlastný Cloud. Čiže váše data Xiaomi smartfónu jednoducho môžete zálohovať na tento disk. Cena routru v EU sklade sa pohybuje na úrovni 31.03€, vďaka kupónu s názvom: MipEUmiR jeho cena klesne na úroveň: 27.65€.

Kliknutím SEM Prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi router z EU skladu v cene 27.65€ s kupónom: MipEUmiR

Z EU skladu produkty do 4 dní máš doma, žiadne DPH/CLO pri doručení