Gearbest zlacňuje Xiaomi Amazfit hodinky na skvelú sumu 93.09€

Zahraničný e-shop Gearbest momentálne ponúka v rámci výpredajov hodinky Xiaomi Amazfit za ešte lepšiu cenu.

Spoločnosti Huami a Xiaomi na hodinkách pracovali 2 roky v USA. Hodinky obsahujú 1.34 palcový okruhlý displej s rozlíšením 300×300 pixelov. Ďalej obsahujú procesor s frekvenciou 1.2GHz, 512MB RAM, 4GB interné úložisko. V hodinkách je zabudovaný GPS čip, vďaka ktorému monitorovanie fitnes aktivít je ešte ľahšie.

V hodinkách sa nachádza batéria s kapacitou 280mAh, pri bežnom používaní denne po pol hodine behu pri zapnutom GPS vydržia 5 dní bez nabíjania. Len pri watch móde, základných vlastnostiach hodiniek výdrž hodiniek je stanovená až 11 dní. Pri zapnutom GPS a monitorovaní tepu výdrž je stanovená na 35hodín. Hodinky majú certifikáciu IP67, snímač tepu, krokomer. Hodinky je možné spárovať so Xiaomi aplikáciou Mi Fit.

Hodinky obsahujú anglický jazyk, ich cena sa bežne pohybovala na úrovni úrovni 106.79€. Aktuálne cena bola znížená na perfektných 93.09€. Pri výbere poštovného typu Netherlands Registered pri doručení poplatky platiť nebudete. Hodinky neobsahujú čínsky jazyk, konečne obsahujú anglický jazyk.

Prejsť do e-shopu s produktom Xiaomi Amazfit hodinky

 

Z EU skladu produkty do 4 dní máš doma, žiadne DPH/CLO pri doručení