Najlacnejšia vlajková loď Vernee Mars Pro so 6GB RAM za 177.99€

Výpredajový november je TU: Novembrová súťaž pre všetky objednávky KLIKNUTÍM SEM

 

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory


Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /data/2/c/2c873890-d1ea-41d5-a3c2-aa2318c010cb/xiaomiphone.sk/web/wp-content/plugins/buttons-x/includes/class.btnsx.php on line 3016

Spoločnosť Vernee koncom júla predstavila najlacnejšiu vlajkovú loď Vernee Mars Pro so skvelými parametrami.

Tento model je vylepšenou variantou modelu Vernee Mars. Vernee Mars Pro prichádza s 5.5 palcovým, ktoré chráni odolné sklo Gorilla Glass 3, s Full HD rozlíšením. Smartfón obsahuje procesor Helio P25 taktovanom na 2.5 GHz. Vylepšenie získala aj RAM, ktorá je na úrovni až 6GB, spolu so 64GB interným úložiskom, podporou kariet až do veľkosti 256GB.
Zaujímavé je umiestnenie snímača otlačkov prstov, ten je umiestnený na bočnej pravej strane smartfónu.

Smartfón ďalej obsahuje 13 megapixelový zadný fotoaparát, 5 megapixelový predný fotoaparát. Konektor v smartfóne sa nachádza USB port typ C. Batéria sa dočkala vylepšenia z pôvodných 3000mAh na 3500mAh. Taktiež podporuje technológiu rýchlonabíjania, vďaka ktorej behom 30.minút smartfón nabijete na približne 1 deň používania. Telo zariadenia je kovové a smartfón je tenký len 7.6mm. Samozrejmosťou sú tu všetky jazyky v operačnom systéme Android 7.0.

Smartfón sa nachádza v predaji v sume: 177.99€. Cena je na veľmi skvelej úrovni, keďže tento smartfón obsahuje 6GB RAM a 64GB interné úložisko. Pri výbere typu poštovného odporúčame vybrať typ Netherlands Registred.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Vernee Mars Pro

Výpredajový november je TU: Novembrová súťaž pre všetky objednávky KLIKNUTÍM SEM

 

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše