Oficiálne: Xiaomi predstaví MIUI9 26. júla!

Výpredajový november je TU: Novembrová súťaž pre všetky objednávky KLIKNUTÍM SEM

 

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Spoločnosť Xiaomi dnes oficiálne zverejnila upútavku na predstavenie novej operačnej nadstavby MIUI9, ktorá bude oficiálne predstavená už 26. júla.

Nová verzia bude predstavený po 442 dňoch aktuálnej verzie MIUI8. Tešiť sa môžme na množstvo nových funkcií vrátane nového dizajnu systému, možnosti rozdelenia obrazovky, možnosť zmazávania predinštalovaných aplikácií.

Ako sme vás dnes informovali, v tento deň spoločnosť predstaví aj nový model smartfónu s názvom Xiaomi Lanmi 5X. Séria Lanmi je novou sériou strednej vyššej triedy, niečo medzi radou Redmi a MI. Tento model bude prvým smartfónom nového radu. Podľa informácií tento model získa 5.5 palcový displej s rozlíšením Full HD. Telo smartfónu bude hliníkové.

Smartfón získa procesor Snapdragon 625, nebude chýbať 4 GB RAM + 64 GB interné úložisko. Môžme sa tešiť aj na duálny fotoaparát. Ten by mal byť 12 megapixelový. Predný fotoaparát by smartfón mal získať 8 megapixelový. Snímač otlačkov prstov nájdeme na zadnej strane smartfónu. Cena modelu by sa mala pohybovať na úrovni približne 258

Výpredajový november je TU: Novembrová súťaž pre všetky objednávky KLIKNUTÍM SEM

 

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše