Xiaomi Wifi 3G router teraz lacnejší o 10€, bez ďalších poplatkov

Spoločnosť Xiaomi začiatkom júna predstavila nový Mi Wifi Router 3G, ktorý konečne obsahuje 1GB LAN.

Router obsahuje podobné špecifikácie ako u pôvodného modelu Mi Wifi 3, obsahuje 1 wan port pre príjem internetu z hlavného routeru a 2 lan porty pre zdielanie pripojenia k zariadeniam. Tento router je ideálny pre bežné internetové pripojenie. Router obsahuje dve frekvencie 2.4GHz a 5GHz. Zlepšená bola rýchlosť po LAN sieti na hodnotu 1167Mbps / 100Mb/s, po Wifi to je 300Mbps pri 2.4 GHz frekvencií, pri 5GHz to je 867Mbps. Router sa jednoducho konfiguruje cez aplikáciu Mi Wifi pre smartfóny, kde aplikácia Mi Wifi je v angličtine. Interné úložisko sa zvýšilo na 256MB oproti 128MB u modelu Mi Wifi 3.

Tento model obsahuje aj USB port, vďaka ktorému k routru pripojíte externý USB disk, ktorý slúži na vlastný Cloud. Čiže váše data Xiaomi smartfónu jednoducho môžete zálohovať na tento disk.

Cena routeru sa v predaji bežne pohybuje na úrovni 53.39€. Momentálne je router v zľave za perfektných 43.30€. Taktiež je možný výber poštovného EU Express, kedy nebudete platiť ďalšie poplatky pri doručení.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Mi Wifi 3G