Exkluzívne: cena Xiaomi Mijia QiCycle klesla na neuveriteľných 510.37€!

Niektoré Xiaomi produkty je veľmi problematické dodávať do všetkých krajín sveta prostredníctvom predajcov tretích strán. Zahraničný overený e-shop konečne podporuje odoslanie Xiaomi Qicycle aj na Slovensko. Navyše s poštovným zadarmo.

Xiaomi Mijia QiCycle je elektrický bicykel u ktorého môžete nastaviť až 4 režimy pomáhania elektrickou energiou pri jazde. Prvá je 0%, kedy je elektrický pohon vypnutý. Druhá 50%, ktorá dopomáha pri jazde na polovicu, potom je 100% a ešte 150% čiže čistý elektrický pohon bez potreby dopomáhania.

Bicykel obsahuje palubný počítač, na ktorom je možné nastaviť režimy jazdy a tiež zobrazuje aktuálnu rýchlosť a stav batérie. Bicykel vďaka svojím rozmerom je jednoduché rozložiť a prevážať v kufri automobilu. Bicykel jednoducho spárujete aj so smartfónom pomocou aplikácie MIJIA QiCYCLE.

Cena produktu bola aktuálne znížená na perfektných: 510€. Bežná cena sa pohybovala na úrovni 548€. Poštovné je zadarmo. Ak by produkt predsa bol zadržaný colnicou, treba počítať s 20% platbou DPH.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi QiCycle