Maze Alpha X sa odhaľuje na oficiálnom videu

Spoločnosť Maze v júni spustila predaj vlastného bezrámčekového smartfónu Maze Alpha.

Maze Alpha obsahuje 6 palcový displej s rozlíšením Full HD, v pomere 16:9, ktorý pokrýva odolné sklo Gorilla Glass 4. generácie. Displej pokrýva 83% prednej plochy smartfónu. Vďaka bezrámčekovému dizajnu a odstráneniu horného panela jeho veľkosť bude porovnateľná s 5.5 palcovými smartfónmi. Batériu obsahuje s kapacitou 4000mAh s podporou rýchlonabíjania. Smartfón obsahuje 4GB RAM v základnom modeli. Stretávame sa s úložiskom s kapacitou 64GB. Procesorom nového modelu je Helio P25. Na nabíjanie slúži USB konektor typu C. Smartfón získava duálny fotoaparát 13 a 5 megapixelový. Predný fotoaparát je 8 megapixelový. Snímač otlačkov prstov sa nachádza na prednej strane v domovskom tlačítku.

Už tento mesiac spoločnosť Maze plánuje nový model mierne aktualizovať. Nový model s názvom Maze Alpha X príde rovnako so 6 palcovým displejom, s rozlíšením 2160 × 1080 pixelov. Tentokrát sa ale zmení pomer na úroveň 18:9. Pomer displeja voči prednej strane smartfónu sa zvýši na úroveň: 89.6% práve vďaka zníženiu spodnej lišty prednej strany. Displej bude chránený odolným sklom Gorilla Glass 4 a získa mierne 2.5 stupňové zahnutie. Smartfón získa duálny fotoaparát 13 a 16 megapixelový. Predný fotoaparát je 8 megapixelový. Kapacita batérie bude dosahovať úroveň 3900 mAh. RAM bude dosahovať úroveň 6GB, interné úložiská s kapacitou 64GB alebo 128GB.

Očakávaná cena v predaji za verziu so 64GB interným úložiskom sa bude pohybovať na úrovni 200 dolárov. Verzia so 128GB interným úložiskom sa bude pohybovať v cene 290 dolárov.

 

Zdroj: https://www.gizmochina.com

Žiadne poplatky navyše pri doručení neplatíš