O 14.00 hod. kupón: odolný smartfón s parametrami vlajkových modelov za 184.94€ z pôvodných 203.55€

Spoločnosť Ulefone prichádza na trh s novým modelom smartfónu.

Ulefone Armor 2 prichádza s 5 palcovým displejom s rozlíšením Full HD, ktorý chráni odolné sklo Gorilla Glass 3. Procesorom nového modelu je MediaTek Helio P25, nechýba RAM s kapacitou 6GB, 64GB interné úložisko.

Hlavný fotoaparát smartfón obsahuje 16 megapixelový, predný fotoaparát 13 megapixelový. Smartfón obsahuje až 4700mAh batériu, na nabíjanie slúži USB port typu C. Taktiež smartfón obsahuje snímač otlačkov prstov v domovskom tlačítku na prednej strane. Nový smartfón je vodotesný a je odolný voči extrémnym teplotám od -40C do 80C. Audio jack tento model neobsahuje, v balení sa nachádza redukcia.

Smartfón sa v predaji pohybuje na úrovni 203.55€.

Presne o 14.00 hod. bude platných 50 kupónov, ktoré sú zdielané aj so zahraničnými partnermi.

Vďaka kupónu s názvom: Xmas502

cena klesne na hodnotu približne: 184.94€. Kupón bude platný pre zlaté prevedenie.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Ulefone Armor 2 zlatý

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Odporúčame vybrať poštovné typu Belgium Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.