O 14.00 hod. kupón: Vernee Thor Plus so 6200mAh batériou za 100.87€ z pôvodných 111.65€

Zahraničný e-shop si pripravil skvelý zľavový kupón pre smartfón Vernee Thor Plus.

Vernee Thor Plus obsahuje batériu a kapacitou až 6200mAh. Udávaná kapacita zaručí až 20 hodín prehrávania videií, 750 hodín pohotovostného režimu. Navyše pri tak skvelej kapacite batérie smartfón je tenký len 7.9mm. Inžinieri Vernee vytvorili čo najviac voľného priestoru v smartfóne, aby umožnili integrovať čo najväčšiu batériu, ktorá má hustotu 700 Wh / L, čo pomohlo zvýšiť počet mAh.

Nový smartfón ďalej obsahuje 5.5 palcový displej, tzv. Super AMOLED, ktorý je tenší ako klasický LCD panel, navyše má krajšie zobrazenie farieb. Procesorom smartfónu je Mediatek MTK6753, nechýba RAM na úrovni 3GB, interné úložisko na úrovni 32GB, ktoré je možné rozšíriť prostredníctvom Micro SD kariet do kapacity 128GB. Nechýba plná podpora LTE. Hlavný fotoaparát je 13 megapixelový, predný fotoaparát 8 megapixelový.

Aktuálna cena smartfónu sa pohybuje v predaji v sume: 111.65€.

Presne o 14.00 hod. bude platných len 50 kupónov, ktoré sú zdielané aj so zahraničnými partnermi.

Vďaka kupónu s názvom: Xmas543

cena smartfónu klesne na hodnotu približne: 100.87€. Kupón bude platný pre čierne prevedenie.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Vernee Thor Plus

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Odporúčame vybrať poštovné typu Belgium Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť