Kupón: Blackview A7 za 36.92€ z pôvodných 42.94€

Blackview A7 prichádza s 5 palcovým displejom s rozlíšením Full HD. Smartfón obsahuje procesor Mediatek MTK6580A taktovaný na frekvenciu 1.3GHz. Smartfón obsahuje 1GB RAM, 8GB interné úložisko, ktoré je možné rozšíriť do kapacity 32GB. Smartfón obsahuje hlavný fotoaparát duálny 5 a 0.3 megapixelový. Predný fotoaparát 2 megapixelový. Kapacita batérie dosahuje úroveň 2800 mAh. Smartfón beží na Androide 7.

Cena smartfónu sa pohybuje na úrovni: 42.94€-

Vďaka kupónu s názvom: GBNY015

cena klesne na hodnotu: 36.92€. V obehu je len 30 kupónov, zdielaných aj so zahraničnými partnermi. Kupón platí pre čierne prevedenie.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Blackview A7

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Odporúčame vybrať poštovné typu Belgium Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť