Lenovo predstaví až tri nové smartfóny Moto na veľtrhu MWC

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory


Spoločnosť Lenovo sa oficiálne zúčastní veľtrhu MWC –  Mobile World Congress v Barcelone, ktorý začína 26. februára a končí 1. marca.

Na veľtrhu spoločnosť plánuje predstaviť nové smarfóny Moto.

Spoločnosť plánuje predstaviť smartfón Moto G6, ktorý získa 5.7 palcový displej s rozlíšením Full HD+ s pomerom displeja na úrovni 18:9. Procesor smarfónu má byť Snapdragon 450, ktorý nájdeme napríklad v smartfóne Xiaomi Redmi 5.

Ďalším smartfónom, ktorý spoločnosť predstaví je model Moto G6 Play, ktory získa 5.7 palcový displej s rozlíšením HD, rovnako s pomerom displeja na úrovni 18:9. Kapacita batérie bude dosahovať úroveň 4000 mAh, snímač otlačkov prstov sa bude nachádzať na zadnej strane smartfónu.

Tretí smartfón, ktorý spoločnosť Lenovo predstaví na veľtrhu MWC je Moto G6 Plus. Tento model získa 5.93 palcový displej s rozlíšením Full HD+, s pomerom displeja na úrovni 18:9. Smartfón získa procesor Snapdragon 630. Očakáva sa RAM na úrovni 3, 4 alebo 6GB, interné úložiská na úrovni 32 alebo 64GB. Hlavný fotoaparát smartfón má získať duálny 12 a 5 megapixelový, predný fotoaparát až 16 megapixelový. Kapacita batérie má dosahovať úroveň 3200 mAh. Snímač otlačkov prstov sa bude nachádzať na prednej strane smartfónu v domovskom tlačítku. Očakávaná cena nového modelu sa má pohybovať na úrovni 330 dolárov.

Zdroj: https://www.gizmochina.com

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše