O 14.00 hod. kupón: Ulefone S8 Pro za 65.55€ z pôvodných 70.21€

Spoločnosť Ulefone v auguste oficiálne predstavila nový model smartfónu s názvom Ulefone S8 Pro.

Ulefone S8 Pro prichádza s netradičnou uhlopriečkou displeja na úrovni 5.3 palca. Displej má rozlíšenie HD s miernym 2.5 stupňovým zahnutím skla, rámčeky sú veľmi tenké, len 0.5mm. Smartfón obsahuje procesor Mediatek MT6737 taktovaný na frekvenciu 1.3GHz s plnou podporou LTE. Smartfón obsahuje 2GB RAM, 16GB interné úložisko. Batéria nového modelu je na úrovni 3000mAh. Hlavný fotoaparát smartfónu je duálny 13 a 5 megapixelový. Predný fotoaparát smarfón obsahuje 5 megapixelový. Snímač otlačkov prstov nájdeme na zadnej strane smartfónu. Tento model má až 3 sloty, 2 pre simkartu, 1 slot pre Micro SD kartu až do veľkosti 128GB.

Aktuálna cena smartfónu sa pohybuje na úrovni 70.21€.

Presne o 14.00 hod. bude platných 100 kupónov, ktoré sú zdielané aj so zahraničnými partnermi.

Vďaka kupónu s názvom: HNYear343

cena smartfónu klesne na hodnotu približne 65.55€. Kupón bude platný pre čierne prevedenie smartfónu.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Ulefone S8 Pro

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Odporúčame vybrať poštovné typu Belgium Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť