O 15.00 hod. kupón: Nový 10.1 palcový tablet Teclast P10 za 83.17€ z pôvodných 103.06€

Spoločnosť Teclast, ktorá je známa výrobou cenovo priaznivých tabletov pred pár týždňami predstavila nový model tabletu.

Teclast P10 prichádza s 10.1 palcovým displejom s rozlíšením Full HD. Tablet obsahuje 2GB RAM, 32GB interné úložisko. Tablet beží an operačnom systéme Android 7.1. Predný fotoaparát obsahuje 2 megapixelový, zadný fotoaparát 5 megapixelový. Samozrejmosťou sú všetky jazyky. Výhodou tabletu oproti konkurencií v podobnej cenovej kategórií je kovové orámovanie a tenkosť tabletu.

Aktuálna cena tabletu sa pohybuje na úrovni: 103.06€.

Presne o 15.00 hod. bude platných len 50 kupónov, ktoré sú zdielané aj so zahraničnými partnermi.

Vďaka kupónu s názvom: HNYear066

jeho cena klesne na hodnotu približne: 83.17€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Tablet Teclast

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Odporúčame vybrať poštovné typu Belgium Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť