O 16.00 hod. kupón: Oukitel Mix 2 za 160.19€ z pôvodných 169.19€

Zahraničný e-shop už dnes poskytne skvelý kupón pre Oukitel Mix 2.

Nový smartfón Oukitel Mix 2 prichádza s 5.99 palcovým displejom s rozlíšením 2160 x 1080 pixelov. Smartfón získava procesor Helio P20, RAM na úrovni 6GB, interné úložisko na úrovni 64GB. Smartfón obsahuje hlavný fotoaprát duálny 16 a 2 megapixelový. Predný fotoaparát nový model získava 8 megapixelový. Operačným systémom nového modelu je Android 7.0. Smartfón pirchádza vo farebných prevedeniach: čierna, modrá, strieborná. Na nabíjanie slúži Micro USB port. Snímač otlačkov prstov nájdeme na zadnej strane smartfónu.

Aktuálna cena smartfónu sa pohybuje na úrovni 169.19€.

Presne o 16.00 hod. bude platných 50 kupónov, ktoré sú zdielané aj so zahraničnými partnermi.

Vďaka kupónu s názvom: HNYear368

cena produktu sa zníži na úroveň: 160.19€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Oukitel Mix 2

Kupóny zadávajte najlepšie prostredníctvom pc cez prehliadač Firefox, prípadne cez Google Chrome. Cez smartfón uplatnenie nemusí fungovať.

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Odporúčame vybrať poštovné typu Belgium Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Počet kupónov je obmedzený, odporúčame zadávať kupón cez počítač prostredníctvom prehliadača Firefox alebo Google Chrome

 

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť