O 16.00 hod. kupón: Tablet Cube Mix Plus za 296.31€ z pôvodných 394.52€

Cube Mix Plus

Tablet Cube Mix Plus prichádza s 10.6 palcovým displejom s rozlíšením Full HD. Tablet obsahuje procesor Intel Kaby Lake Core M3-7Y30 taktovaný na frekvenciu 1.61 GHz s Turbo Boost do 2.6GHz, nechýba RAM s kapacitou až 4GB, interné úložisko s kapacitou 128GB, ktoré je možné rozšíriť prostredníctvom Micro SD kariet do kapacity 128GB. Tablet obsahuje predný fotoaparát 2 megapixelový, zadný fotoaparát 5 megapixelový. Beží na operačnom systéme Windows 10. Kapacita batérie dosahuje úroveň 4300 mAh. Na nabíjanie slúži USB port typu C, taktiež tablet obsahuje 3.0 USB port.

Cena tabletu sa v predaji pohybuje na úrovni 394.52€.

Presne o 16.00 hod. bude platných 50 kupónov, ktoré sú zdielané aj so zahraničnými partnermi.

Vďaka kupónu s názvom: HNYear287

cena klesne na hodnotu: 296.31€. Klávesnica nie je súčasťou balenia.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Tablet Cube Mix Plus

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Odporúčame vybrať poštovné typu Belgium Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť