O 17.00 hod. kupón: Elephone S8 v limitovanom červenom za 183.07€ z pôvodných 194.57€

Smartfón Elephone S8 obsahuje 6 palcový displej s rozlíšením 2K. Procesorom smartfónu je Helio X25 taktovaný na frekvenciu 2.5 GHz. Smartfón obsahuje RAM s kapacitou 4GB, interné úložisko s kapacitou 64GB. Nechýba snímač otlačkov prstov umiestnený v domovskom tlačítku na prednej strane smartfónu. Predný fotoaparát smartfón obsahuje 8 megapixelový, zadný fotoaparát 21 megapixelový. Smartfón obsahuje batériu s kapacitou 4000mAh. Na nabíjanie slúži USB port typu C.

Aktuálna cena smartfónu v limitovanej edícií v červenom prevedení sa pohybuje na úrovni: 194.57€.

Presne o 17.00 hod. bude platných 50 kupónov, ktoré sú zdielané aj so zahraničnými partnermi.

Vďaka kupónu s názvom: HNYear230

cena klesne na hodnotu približne: 183.07€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Elephone S8 v limitovanom červenom prevedení

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Odporúčame vybrať poštovné typu Belgium Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť