O 17.00 hod. kupón: Odolný Vernee Active za 222.45€ z pôvodných 232.64€

Zahraničný e-shop si pripravil zľavový kupón pre nový odolný smartfón spoločnosti Vernee.

Vernee Active prichádza s 5.5 palcovým displejom s rozlíšením Full HD. Smartfón obsahuje procesor Helio P25 taktovaný na frekvenciu 2.39 GHz, nechýba RAM s kapacitou 6GB, interné úložisko s kapacitou 128GB. Smartfón obsahuje hlavný fotoaparát 16 megapixelový, predný fotoaparát 8 megapixelový. Kapacita batérie dosahuje úroveň 4200 mAh. Smartfón beží na operačnom systéme Android 7. Vďaka certifikácií IP68 smartfón je vodotesný do hĺbky jeden a pol metra po dobu 30 minút. Na zadnej strane sa nachádza snímač otlačkov prstov. Smartfón má plnú podporu B20.

Aktuálna cena smartfónu sa pohybuje na úrovni: 232.64€.

Presne o 17.00 hod. bude platných 30 kupónov, ktoré sú zdielané aj so zahraničnými partnermi.

Vďaka kupónu s názvom: HNYear289

cena klesne na hodnotu približne: 222.45€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Vernee Active

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Odporúčame vybrať poštovné typu Belgium Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť