O 20.00 hod. kupón: Hodinky Zeblaze Thor za 73.43€ z pôvodných 83.75€

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podporyWarning: Cannot assign an empty string to a string offset in /data/2/c/2c873890-d1ea-41d5-a3c2-aa2318c010cb/xiaomiphone.sk/web/wp-content/plugins/buttons-x/includes/class.btnsx.php on line 3016

Spoločnosť Zeblaze v minulom roku predstavila nový model hodiniek.

Hodinky Zeblaze THOR obsahujú 1.3 palcový okruhlý displej s krásnym zobrazením AMOLED, v rozlíšení 400×400 pixelov. Displej chráni odolné sklo Gorilla Glass. Interné úložisko s kapacitou 16GB. Hodinky obsahujú integrovaný GPS čip. Taktiež je možné do nich vložiť Sim kartu, čiže nie sú závislé na prepojení so smartfónom. Výdrž hodiniek pri bežnom používaní je stanovená na 2 dni. Hodinky tiež obsahujú snímač tepu, meranie krokov. Cena hodiniek v predaji sa pohybuje na úrovni: 83.75€.

Presne o 20.00 hod. bude platných 100 kupónov, ktoré sú zdielané aj so zahraničnými partnermi.

Vďaka kupónu s názvom: HNYear416

cena hodiniek klesne na hodnotu približne: 73.43€. Kupón bude platný pre čierne prevedenie hodiniek.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Hodinky Zeblaze Thor

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Odporúčame vybrať poštovné typu Belgium Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše