O 20.00 hod. kupón: Tablet Cube iPlay 10 za 83.38€ z pôvodných 93.05€

Tablet Cube iPlay 10 prichádza s 10.6 palcovým displejom s rozlíšením Full HD. Tablet obsahuje procesor Mediatek MTK8163 taktovaný na frekvenciu 1.3 GHz, nechýba RAM s kapacitou 1GB, interné úložisko s kapacitou 32GB, ktoré je možné rozšíriť prostredníctvom Micro SD kariet do kapacity 128GB. Tablet obsahuje predný fotoaparát 0.3 megapixelový, zadný fotoaparát 2 megapixelový. Beží na operačnom systéme Android 6. Kapacita batérie dosahuje úroveň 6000 mAh.

Cena tabletu sa v predaji pohybuje na úrovni 93.05€.

Presne o 20.00 hod. bude platných 100 kupónov, ktoré sú zdielané aj so zahraničnými partnermi.

Vďaka kupónu s názvom: HNYear216

cena klesne na hodnotu pribliźne: 83.38€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Tablet Cube iPlay 10

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Odporúčame vybrať poštovné typu Belgium Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť