Obrovská nádielka 16 zľavových kupónov pre tieto drony!

Poďme sa pozrieť na drony, ktoré je možné kúpiť so zľavovým kupónom lacnejšie. Ponúkame až 16 zľavových kupónov.

Xiaomi dron

Spoločnosť Xiaomi v minulom roku oficiálne predstavila svoj prvý dron, ktorý oproti konkurencií sa líši omnoho nižšou cenou medzi profesionálnymi dronmi. Uvedený model nahráva video v rozlišení 4K. Dron vydrží až 27. minút letu. Batéria má kapacitu 5.100mAh a dosah je neuveriteľný až 3 kilometre. Výhodu je, že dron jednoducho spárujete s aplikáciou v smartfóne a jednoducho môžete vidieť priamy prenos letu. Medzi ďalšie výhody patrí napr. pohyb po plánovanej trase.

Bežná cena dronu so 4K kamerou sa v českom sklade pohybuje na úrovni: 438.22.

Vďaka kupónu s názvom: HSCNyear61 cena klesne na hodnotu: 379.85. Doručenie kuriérom DHL do 3 – 5 dní je v cene len 4.01€. Keďže sa nachádza produkt v českom sklade, ďalšie poplatky pri doručení produktu neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi dron v českom sklade

Kupóny odporúčame zadávať cez pc cez Firefox, alebo Google Chrome

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Mini dron FuriBee F36

Mini dron FuriBee F36 je teraz možné kúpiť za nižšiu cenu vďaka zľavovému kupónu. V balení nájdeme 2 batérie. Výhodou tohto drona je, že je malý, kompaktný a má aj ochranu vrtúľ proti nárazom. Tiež obsahuje farebné LED diody. Batériu obsahuje s kapacitou 150mAh, vďaka ktorej vydrží lietať 5 – 6 minút. Jeho aktuálna cena sa pohybuje na úrovni 12.68€.

vďaka kupónu s názvom: GBNY011 cena klesne na ešte lepších: 8.45€. Poštovné je v cene 1.99€. Kupón platí pre oranžové farebné prevedenie.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom dron Furibee s 2x batériami

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Kupón zadávajte na pc prostedníctvom prehliadača Firefox, alebo Google Chrome. Na smartfónoch uplatnenie nemusí fungovať

Hubsan X4 Pro

Zahraničný e-shop si pripravil zľavový kupón pre dron, ktorý obsahuje aj Full HD kamerku. Na jedno nabitie vydrží dron lietať približne 20 – 25 minút. Nechýba EU adaptér pre nabíjanie.

Aktuálna cena dronu sa pohybuje na úrovni 262.25€.

Vďaka kupónu s názvom: HNYear106

cena dronu klesne na hodnotu: 253.79€. Taktiež je možný výber poštovného typu EU Express, kedy neplatíte ďalšie poplatky pri doručení produktu. Toto poštovné je dokonca zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Dron Hubsan

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express

DJI Macic Pro Platinum

Dron DJI Macic Pro Platinum patrí medzi profesionálne drony. Dron obsahuje kameru s rozlíšením 12.71 megapixelov, ktorá nahráva videá vo formáte 4K. Nechýba 3 osová stabilizácia obrazu. Ovládanie dronu je možné až na 7 kilometrov. Vďaka batérií s kapacitou 3830 mAh dokáže dron na jedno nabitie lietať približne 30. minút.

Zľavový kupón platí pre variantu FLY MORE COMBO, ktorej súčasťou balenia je viac príslušenstva, vrátane 3x batérie, Micro SD karta s kapacitou 16GB, nabíjačka do auta, taška.

Aktuálna cena dronu sa pohybuje na úrovni 1183.55€.

Vďaka kupónu s názvom: HKPJTZ

cena dronu klesne na hodnotu: 1005.89€. Taktiež je možný výber poštovného typu EU Express v sume 7.94€, kedy neplatíte ďalšie poplatky pri doručení produktu.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Dron DJI Mavic Pro Platinum

Platný je aj kupón pre základnú verziu dronu. Jej cena sa pohybuje na úrovni 970.84€.

Vďaka kupónu s názvom: HKPlatinum

cena dronu klesne na hodnotu: 794.39€. Taktiež je možný výber poštovného typu EU Express v sume 7.89€, kedy neplatíte ďalšie poplatky pri doručení produktu.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Dron DJI Mavic Pro Platinum STANDARD VERSION

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express

DJI Phantom 4 Pro

Dron DJI Phantom 4 Pro patrí medzi profesionálne drony. Dron obsahuje kameru s rozlíšením 20 megapixelov, ktorá nahráva videá vo formáte 4K. Ovládanie dronu je možné až na 7 kilometrov. Vďaka batérií s kapacitou 5870 mAh dokáže dron na jedno nabitie lietať približne 30. minút.

Súčasťou balenia je aj Micro SD karta s kapacitou 16GB, púzdro.

Aktuálna cena dronu sa pohybuje na úrovni 1268.15€.

Vďaka kupónu s názvom: DJIP415

cena dronu klesne na hodnotu: 1158.17€. Taktiež je možný výber poštovného typu EU Express v sume 0.99€, kedy neplatíte ďalšie poplatky pri doručení produktu. Kupón platí pre čierne prevedenie.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Dron DJI Phantom 4 Pro

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express

DJI Spark Mini

Dron DJI Spark Mini obsahuje kameru s rozlíšením 12 megapixelov, ktorá nahráva videá vo formáte Full HD. Ovládanie dronu je možné na 2 kilometre. Vďaka batérií s kapacitou 1480 mAh dokáže dron na jedno nabitie lietať približne 15 – 16. minút.

Aktuálna cena dronu sa pohybuje na úrovni 442.45€.

Vďaka kupónu s názvom: SparkMS45

cena dronu klesne na hodnotu: 368.01€. Kupón je platný pre biele prevedenie dronu.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Dron DJI Spark Mini

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Odporúčame vybrať poštovné typu Belgium Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

MJX Bugs 2

Dron MJX Bugs 2 obsahuje kameru, ktorá nahráva videá vo formáte Full HD. Ovládanie dronu je možné na 1 – 2 kilometre, presnos obrazu je možný do vzdialenosti 400 – 500 metrov. Vďaka batérií s kapacitou 1800 mAh dokáže dron na jedno nabitie lietať približne 18 – 20. minút.

Aktuálna cena dronu sa pohybuje na úrovni 197.96€.

Vďaka kupónu s názvom: Bugs928

cena dronu klesne na hodnotu: 114.20€. Kupón je platný pre červené aj čierne prevedenie dronu.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Dron MJX Bugs 2

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Odporúčame vybrať poštovné typu Nethlerands Registred v sume 1.02€. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

JJRC JJPRO X3

Dron JJRC JJPRO X3 obsahuje kameru, ktorá nahráva videá vo formáte Full HD. Ovládanie dronu je možné na vzdialenosť 500 metrov. Vďaka batérií s kapacitou 2000 mAh dokáže dron na jedno nabitie lietať približne 15 – 18. minút.

Aktuálna cena dronu sa pohybuje na úrovni 138.20€.

Vďaka kupónu s názvom: JJPROX3

cena dronu klesne na hodnotu: 109.97€. Kupón je platný pre biele prevedenie dronu.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Dron JJRC JJPRO X3

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Odporúčame vybrať poštovné typu Nethlerands Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

JJRC H98

Dron JJRC H98 obsahuje kameru s rozlíšením 0.3 megapixelov. Ovládanie dronu je možné na vzdialenosť 80 metrov. Vďaka batérií dokáže dron na jedno nabitie lietať približne 4 – 8. minút.

Aktuálna cena dronu sa pohybuje na úrovni 21.14€.

Vďaka kupónu s názvom: H98RCD

cena dronu klesne na hodnotu: 18.60€. Kupón je platný pre zelené prevedenie dronu. Poštovné je dokonca zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Dron JJRC H98

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

JJRC H37

drone

Model s názvom JJRC H37 ELFIE Foldable Mini RC Selfie Drone obsahuje funkciu pre automatický návrat k bodu, ktorý mu určíte, tiež tu je funkcia g-sensor vďaka ktorej dron sleduje pohyb smartfónu. Pri móde headless dron poletí k bodu, ktorý mu určíte. Nachádza sa v ňom batéria o kapacite 500mAh, vďaka ktorej vydrží lietať približne 8 – 15 minút.

Aktuálna cena sa pohybuje na úrovni 25.37€.

Vďaka kupónu s názvom: JJH37E18 cena klesne na ešte lepších: 24.53€.

Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom JJRC dron

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Odporúčame vybrať poštovné typu Nethlerands Registred v sume 0.98€. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

JJRC H36

Model s názvom JJRC H36 vydrží lietať na jedno nabitie približne 5 – 6 minút vďaka batérií s kapacitou 150 mAh. Dron je možné ovládať na vzdialenosť približne 30 metrov.

Aktuálna cena sa pohybuje na úrovni 9.30€.

Vďaka kupónu s názvom: JH36MC cena klesne na ešte lepších: 8.45€. Kupón platí pre modré prevedenie dronu.

Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Dron JJRC H36

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Hubsan H216A X4

Dron Hubsan H216A X4 obsahuje kameru, ktorá nahráva videá vo formáte Full HD. Ovládanie dronu je možné na vzdialenosť 60 – 70 metrov. Vďaka batérií s kapacitou 610 mAh dokáže dron na jedno nabitie lietať približne 12. minút.

Aktuálna cena dronu sa pohybuje na úrovni 81.21€.

Vďaka kupónu s názvom: H216AX2

cena dronu klesne na hodnotu: 76.13€. Kupón je platný pre čierne prevedenie dronu.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Dron Hubsan H210A X4

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Odporúčame vybrať poštovné typu Belgium Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

JJRC H31

Zahraničný e-shop si pripravil skvelý kupón pre dron JJRC. Tento model dronu JJRC H31 je taktiež vodotesný do hĺbky 50cm. V balení nájdeme spolu 3x batérie. Jedna batéria vydrží približne 8 – 10. minút letu.

Aktuálna cena produktu sa pohybuje na úrovni 25.37€.

Vďaka kupónu s názvom: HNYear065

cena dronu klesne na hodnotu približne: 23.68€. Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom JJRC dron s 3x batériami v balení

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Odporúčame vybrať poštovné typu Belgium Registred, ktoré je v cene 0.40€. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

JJRC H43WH

Zahraničný e-shop si pripravil skvelý kupón pre dron JJRC H43WH. Tento model dronu dokáže nahrávať videá v rozlíšení HD. Vďaka batérií s kapacitou 500 mAh vydrží lietať približne 5 – 7 minút. Je ovládateľný do vzdialenosti 50 metrov. Dron je dodávaný s 3x batériami.

Aktuálna cena produktu sa pohybuje na úrovni 31.29€.

Vďaka kupónu s názvom: HNYear060

cena dronu klesne na hodnotu približne: 25.37€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Dron JJRC H43WH Mini

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Odporúčame vybrať poštovné typu Belgium Registred, ktoré je v cene 1.92€. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

JJRC H47 ELFIE+

Zahraničný e-shop si pripravil skvelý kupón pre dron JJRC H47 ELFIE+. Tento model dronu dokáže nahrávať videá v rozlíšení HD. Vďaka batérií s kapacitou 500 mAh vydrží lietať približne 7 minút. Je ovládateľný do vzdialenosti 100 metrov. Dron je dodávaný s 3x batériami.

Aktuálna cena produktu sa pohybuje na úrovni 38.91€.

Vďaka kupónu s názvom: HNYear004

cena dronu klesne na hodnotu približne: 36.37€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Dron JJRC H47 ELFIE+

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Odporúčame vybrať poštovné typu Belgium Registred, ktoré je v cene 1.29€. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť