Nádielka 22 zľavových kupónov pre tieto Xiaomi produkty

Máme ďalší prehľad Xiaomi produktov v zľavách vďaka zľavovým kupónom. Ponúkame 22 zľavových kupónov pre Xiaomi produkty. 

Náramky Xiaomi Band sú najpredávanejšie náramky na svete vďaka nízkej cene a vysokej výdrži batérie na jedno nabitie.

Náramok Xiaomi Band 2 obsahuje displej, na ktorom je možné zobrazovať rôzne funkcie, či už srdečný tep, čas, stav batérie, spálené kalórie, krokomer. V aplikácií vo smartfóne s názvom Mi Fit je možné ďalej nastavovať notifikácie pre hovory, sms, budík, pripomienky, notifikácie ďalších aplikácií, ktoré máte v smartfóne. Náramok tiež monitoruje váš spánok a je vodotesný do 1m hĺbky vody po dobu 30. minút.

Ďalšia skvelá funkcia, ktorou tento náramok disponuje (rovnako ako u predchádzajúceho modelu) je odomknutie Xiaomi smartfónu bez nutnosti zadávania hesla alebo otlačku prsta. Čiže ak máte náramok na ruke Xiaomi telefón odomknete bez nutnosti verifikácie. Táto funkcia je funkčná aj u iných značiek, v nastavení odomknutia smartfónu, ak je v blízkosti dostupné určite bluetooth zariadenie, čiže v tomto prípade Xiaomi Band náramok.

Vďaka batérií s kapacitou 70 mAh výdrž náramku je na úrovni 20 dní, ale aj až 30 dní.

Cena náramku Xiaomi Band 2 sa aktuálne predaji pohybuje v sume 22.15€.

vďaka kupónu s názvom: HSC4thD119 predajna cena klesne na hodnotu: 19.69€. poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi MiBand 2

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Počet kupónov je obmedzený, odporúčame zadávať kupón cez počítač prostredníctvom prehliadača Firefox alebo Google Chrome.

Xiaomi Amazfit hodinky

Spoločnosť Xiaomi v spolupráci so spoločnosťou Huami, ktorá vyrába populárne náramky Xiaomi Band, prestavila nedávno nové hodinky. Hodinky Huami Amazfit Pace Lite Version prichádzajú s 1.28 palcovým displejom s rozlíšením HD, ktorých dizajn je krásny, čistý, jednoduchý. Vážia iba 18 gramov, s remienkom 32 gramov. Displej chráni Gorilla Glass sklo s pekným 2.5 stupňovým zahnutím. Hodinky obsahujú GPS modul spoločnosti Sony, vďaka čomu vyhodnocujú trasu presnejšie.

Podporujú športové módy ako: beh, chôdza, jazda na bicykli. Tiež je tu voľba kontinuálneho monitorovania tepu v určitých časových intervaloch. Nové hodinky tiež majú certifikáciu IP68, vďaka ktorej sú vode-odolné. Displej obsahuje reflexnú vrstvu, vďaka ktorej je dokonale viditeľný na priamom slnečnom svetle. Spoločnosť Huami si na nových hodinkách dala skutočne záležať, obsahujú batériu s kapacitou 190mAh vďaka ktorej vydržia až 45 dní na jedno nabitie. Ďalej obsahujú bežné funkcie ako push notifikácie, merianie spánku a podobne.

Cena hodiniek v predaji v anglickej verzií sa pohybuje v sume 52.52€.

Vďaka kupónu s názvom: GBsale002 ich cena klesne o hodnotu: 4.10€. Najlacnejšie poštovné je v sume 0.52€. Poštovné Belgium Registred je v sume 1.35€. Kupón platí pre čierne prevedenie.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Amazfit hodinky

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Náš tip: pri tomto poštovnom neplatíte DPH, pri inom Gearbest Vám ho preplatí, ktoré poštovné treba vybrať?

Xiaomi termoska

Spoločnosť Xiaomi nedávno predstavila novú termosku.

Termosku pre spoločnosť Xiaomi vyrába spoločnosť VIOMI Ttermoska má kapacitu 460 ml, teplé nápoje s teplotou do 40 stupňov dokáže udržať po dobu 24 hodín, od 40 do 60 stupňov po dobu 6 hodín. Pri studených nápojoch s teplotou do 5 stupňov je to približne po dobu 6 hodín.

Aktuálna cena produktu sa pohybuje na úrovni: 21.33€. Vďaka kupónu s názvom: VM460V cena klesne na hodnotu: 18.87€. Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi termoska

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi vysávač v EU sklade

Zahraničný e-shop vďaka zľavovému kupónu ponúka Xiaomi vysávač za nižšiu cenu.

Mi Robot Vacuum je veľmi inteligentný robotický vysávač, ktorý simulátne lokalizuje a mapuje prostredie pomocou algoritmu, to mu umožní efektívne zmapovať prostredie a najefektívnejšie vypočítať najlepšiu trasu čistenia. Je vybavený až 12 senzormi, kefkou, ktorá efektívne vyčistí aj nerovné podlahy.

Ako ostatné produkty Mi ekosystému aj tento produkt sa ľahko spáruje s Mi Home aplikáciou. Vďaka tejto aplikácií je možné robota ovládať na diaľku (aj mimo vášho domova), nastaviť časy plánovania vysávania. Vysávač je mimoriadne tichý, ďalej obsahuje batériu o kapacite 5200mAh, čo umožní až 2.5 hodinové vysávanie na jedno nabitie. Aplikácia tiež umožňuje vypočítať čas, ako dlho bude ešte robot vysávať daný priestor. Ak sa kapacita batérie zníži na minimum, robot sa vráti na dock stanicu pre nabíjanie.

Xiaomi vysávač máme priamo otestovaný, s aplikáciou Mi Home funguje bezproblémovo, možné je vidieť aj trasu vysávača, mapovanie miestnosti, ako na obrázku nižšie.

Chválime možnosť automatického návratu na dock stanicu ak je slabá batéria, alebo ak vysávač dovysáva. Taktiež prídu aj notifikácie na smartfón, že dovysával. Robot prejde aj cez dverové lišty do výšky 1 – 2cm.

Aplikácia v smartfóne je v anglickom jazyku. Vysávač taktiež „hovorí“ konečne po anglicky, v čase uvedenia na trh bola dostupná len čínština. Čiže ak v aplikácií spustíte vysávanie, alebo spustíte vysávanie pomocou tlačítka na vysávači, vysávač zvukom po anglicky oznámi, že spustil vysávanie. Tiež po anglicky oznámi ak vysávanie dokončil.

Aktuálna cena Xiaomi vysávača prvej generácie v EU sklade sa pohybuje na úrovni 367.78€

vďaka kupónu s názvom: HSC4thD089

predajná cena klesne na hodnotu: 254.43€. Kupón platí pre európsky sklad G-W-4. Čiže bez ďalšieho preklikávania na iné sklady.

Keďže je produkt skladom v EU, ďalšie poplatky pri doručení neplatíte. Poštovné je v cene 14.28€. Doba doručenia 2 – 5 dní.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi vysávač

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Nadupaný Xiaomi Notebook Pro

Zahraničný e-shop ponúka skvelý kupón pre Xiaomi Notebook Pro s procesorom i7, 8GB RAM. 

Spoločnosť Xiaomi začiatkom septembra oficiálne predstavila nový notebook určený pre profesionálov. Nový Xiaomi Mi Notebook Pro prichádza s procesorom Intel Core i7-8550U Quad Core 1.8GHz, až do 4.0GHz, ktorý je oproti predchodcovi 7. generácie výkonnejší až o 40%. Nový notebook obsahuje 15.6 palcový displej s rozlíšením Full HD. Interné úložisko nájdeme o kapacite 256GB, je ním SSD disk. Notebook obsahuje grafickú kartu Geforce MX150. RAM na úrovni 8GB alebo 16GB.

Cena notebooku v predaji verzie s procesorom Intel Core i5, 8GB RAM a 256GB interným úložiskom sa pohybuje na úrovni 795.30€. Vďaka kupónu s názvom: HSC4thD080 cena sa zníži až o 56.63€. Taktiež je možný výber poštovného typu: EU Express v sume 7.14€, kedy ďalšie poplatky pri doručení neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi notebook Pro

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Náš tip: pri tomto poštovnom neplatíte DPH, pri inom Gearbest Vám ho preplatí, ktoré poštovné treba vybrať?

 

Xiaomi Mijia skrutkovač

Ponúkame zľavový kupón pre Xiaomi Mijia skrutkovač.

Sada skrutkovačov Mijia Wiha teraz v lepšej cene vďaka kupónu. Wiha je TOP značka nie len v Nemecku, ale aj po celom svete, ktorá vyrába veľmi kvalitné pracovné nástroje, s viac ako 75 ročnou činnosťou. Medzi klientmi tejto spoločnosti patria spoločnosti ako: Siemens, Foxconn, Volkswagen, Mercedes-Benz. Cena sady sa v predaji pohybuje na úrovni 23.57. Spoločnosť Xiaomi spolupracuje s viac ako 77 spoločnosťami na výrobe svojich produktov. Sada obsahuje 24 rôznych nadstavcov, ktorých povrch je odolný voči korózií. Všetko sa nachádza v malej krabičke z hliníka vyrábaného eloxovaným procesom. Aktuálne produkt sa predáva v cene na úrovni 37.90€.

Vďaka kupónu s názvom: HSC4thD087 sa cena zníži až o: 21.50€. Poštovné zadarmo. Výsledná cena s poštovným je na úrovni: 17.67€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Mijia sada skrutkovačov

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi Powerball

Spoločnosť Xiaomi v spolupráci so spoločnosťou Yunmai v minulom mesiaci predstavila Powerball.

Powerball slúži ako anti-stresový, ale aj rehabilitačný produkt po zlomeninách, alebo jednoducho pre všeobecné posilnenie zápästia. Produkt je čisto mechanického charakteru a nepotrebuje žiadne nabíjanie. Produkt obsahuje rotor, ktorý sa otáča proti svojej osi, čím vytvára odolnosť voči pohybu generovaného užívateľom. Čím je rotor rýchlejší, tým je väčší odpor voči pohybu ruky. Povrch sa skladá z polykarbonátového plášťa, pod ktorou je guľa vyrobená z hliníkovej zliatiny. Cena v zahraničnom e-shope sa momentálne pohybuje na úrovni 13.86€. Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Yunmai Powerball

Xiaomi vysávač 2. generácie v čínskom alebo v EU sklade

Xiaomi vysávač bez problémov prejde cez prah dverí

Spoločnosť Xiaomi v minulom roku predstavila druhú generáciu robotického vysávača.

Nový vysávač má úplne nový názov. Jeho názov je Xiaomi Roborock Sweep One. Oproti vysávaču Mi Robot Vacuum nový model v mnohých ohľadoch je podobný vysávaču Mi Robot Vacuum, stále je okrúhly a vybavený mnohými senzormi. Motor je výkonnejší a vyvíja tlak 2000 Pa oproti 1800 Pa u Mi Robot Vacuum. Inovatívna funkcia tohto modelu oproti prvému modelu Vacuum vysavača je, že dokáže čistiť vodou. Má nádrž pre vodu, ktorá sa mierne aplikuje na podlahu. Toto čistenie môže trvať 45 až 60 minút prevádzky. Vďaka 5200mAh batérií umožní až 2.5 hodinové vysávanie na jedno nabitie. Ak detekuje koberec, jeho výkon sa zvýši. Ostatné funkcie oproti Mi Robot Vacuum sú rovnaké.

S aplikáciou Mi Home vysávač funguje bezproblémovo, možné je vidieť aj trasu vysávača, mapovanie miestnosti. Rovnako ako u prvej generácie nechýba automatický návrat na nabíjaciu stanicu, ak je slabá batéria, alebo ak vysávač dovysáva. Taktiež prídu aj notifikácie na smartfón, že dovysával. Robot prejde aj cez dverové lišty do výšky 1 – 2cm. Aplikácia v smartfóne tiež umožňuje vypočítať čas, ako dlho bude ešte robot vysávať daný priestor, nechýba nastavovanie časov v aplikácií pre automatické vysávanie. Samozrejmosťou je spustenie vysávania aj manuálne prostredníctvom tlačítka na vysávači. Keďže vysávač sa páruje s vašou Wifi sieťou v domácnosti prostredníctvom aplikácie v smartfóne Mi Home, vysávač môžete ovládať aj nadiaľku mimo domova.

Možné kúpiť Xiaomi vysávač z EU skladu. Aktuálna cena Xiaomi Roborock Sweep One vysávača sa pohybuje v EU sklade na úrovni 448.12€, vďaka kupónu s názvom: HSC4thD094 predajná cena klesne o hodnotu: 29.55€.

Keďže vysávač sa nachádza skladom v EU, ďalšie poplatky pri doručení neplatíte. Cena poštovného sa pohybuje na úrovni: 3.89€ s dobou doručenia kupujúcemu na úrovni 2 – 5 dní kuriérom DHL. Výsledná cena s poštovným je na úrovni 422.46€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi vysávač 2. generácie v EU sklade

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Náš tip: pri tomto poštovnom neplatíte DPH, pri inom Gearbest Vám ho preplatí, ktoré poštovné treba vybrať?

Taktiež je možné kúpiť vysávač z čínskeho skladu o niečo lacnejšie.

Aktuálna cena Xiaomi Roborock Sweep One vysávača sa pohybuje na úrovni 443.20€.

Vďaka kupónu s názvom: HSC4thD081 predajná cena klesne o hodnotu: 49.24€.

Odporúčame vybrať poštovné typu EU Express v sume 1.68€, kedy neplatíte ďalšie poplatky navyše pri doručení produktu.

Výsledná cena s poštovným je na úrovni 395.63€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi vysávač 2. generácie

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Náš tip: pri tomto poštovnom neplatíte DPH, pri inom Gearbest Vám ho preplatí, ktoré poštovné treba vybrať?

Xiaomi stolná lampa

Spoločnosť Xiaomi v septembri predstavila novú stolnú lampu.

Nová Xiaomi Yeelight lampa má až 5 nastaviteľných úrovní jasu, 5 nastaviteľných úrovní teploty farieb. Telo novej lampy je kovové, pri hlavnom module lampa obsahuje silikónový povrch, vďaka ktorému je ju možné otáčať o 360 stupňov. Lampa obsahuje 60 vysokokvalitných LED žiaroviek pozostávajúcich z 30 teplých a 30 chladných farieb s indexom až 88. Tak dosiahne jas na úrovni až do 260 lumenov.

Nová lampa prichádza v 2 verziách. Základná, ktorá váži 590 gramov a má výkon 3W. Taktiež má Micro USB port a môže byť dokonca napájaná prostredníctvom USB powerbanky.

K dispozícií je aj výššia verzia s integrovanou batériou o kapacite 2000mAh, vďaka ktorej vydrží až 5 hodín svietenia. Táto verzia váži 650 gramov a má výkon 5W.

Nová lampa obsahuje 3 tlačítka. Jedno pre zapnutie, ďalšie pre jas, ďalšie pre nastavenie teploty farieb.

Jena cena klesla na úroveň: 24.61€.

Vďaka kupónu s názvom: MiYLamp

cena klesne o 1.64€. Výsledná cena s poštovným Netherlands Registred je na úrovni 22.97€. Toto poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Yeelight lampa

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Náš tip: pri tomto poštovnom neplatíte DPH, pri inom Gearbest Vám ho preplatí, ktoré poštovné treba vybrať?

 

Xiaomi tester vody

Zahraničný e-shop ponúka zľavový kupón pre Xiaomi tester kvality vody.

Aktuálna cena sa pohybuje na úrovni 9.55€.

Vďaka kupónu s názvom: HSC4thD118

cena produktu klesne na hodnotu: 4.92€. Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi tester kvality vody

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi čistička vzduchu v EU sklade

Xiaomi si pripravil skvelý kupón pre čističku vzduchu v EU sklade.

Štandardný režim čistenia vzduchu je až do 330 metrov kubických za hodinu, plocha čistenia môže byť 23 až do 39 metrov štvorcových. Dvojitý ventilátor so štyrmi systémami cirkulácie vzduchu dokáže účinne vyčistiť vzduchu na miestach po celom dome. Čističku vzduchu je možné spárovať a ovládať s aplikáciou Mi Home. Je možné nastaviť 4 režimy: automatický, spánkový, rýchly, režim nastavenia časovania. Čistička vzduchu Xiaomi môže efektívne adsorbovať formaldehyd, odstrániť sekundárny dym, prach.

Jej aktuálna cena sa pohybuje na úrovni 153.87€ v EU sklade.

Vďaka kupónu s názvom: HSC4thD116 cena o hodnotu 47.18€. Poštovné je v cene 14.28€. Keďže produkt je skladom v EU, ďalšie poplatky pri doručení neplatíte. Doručovacia doba 2 – 5 dní. Výsledná cena s poštovným: 120.97€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi čistička vzduchu

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Zahraničný e-shop si pripravil zľavový kupón pre Xiaomi Max 2.

Xiaomi Max 2 prichádza so 6.4 palcovým displejom s rozlíšením Full HD, procesorom Snapdragon 625. Oproti prvej generácií modelu Max rámčeky u nového smartfónu sú užšie o 53%. Smartfón obsahuje 4GB RAM spolu so 64GB interným úložiskom, vyššia varianta obashuje 4GB RAM so 128GB interným úložiskom. Hlavný fotoaparát je 12 megapixelový. Predný fotoaparát 5 megapixelový. U prvej generácie sme sa stretli s batériou o kapacite 4850mAh, nový model obsahuje až 5300mAh batériu, ktorá sľubuje až 18 hodín prehrávania videa, 57 hodín kontinuálneho hovoru.

Vďaka ohromnej kapacite batérie tiež smartfón slúži aj ako powerbanka. Vďaka podporuje Quick Charge 3.0 smartfón behom hodiny je nabitý na kapacitu 68%. Na nabíjanie slúži USB konektor typu C. Smartfón beží na operačnom systéme Android 7.1 s nadstavbou MIUI8, ktorý u tohto modelu obsahuje aj možnosť rozdelenia obrazovky na dve aplikácie. V ponuke sú dve varianty so 4GB RAM a 64GB interným úložiskom, ďalšia varianta je so 4GB RAM a 128GB interným úložiskom.

Cena v predaji zahraničného e-shopu v matnej čiernej variante v EU sklade sa pohybuje na úrovni: 213.39€, so 4GB RAM a 64GB interným úložiskom.

Vďaka kupónu s názvom: GBsale040

sa cena zníži o: 32.83€. Produkt sa nachádza v EU sklade, kedy neplatíte ďalšie poplatky pri doručení. Poštovné je v cene 9.37€ s doručením 2 – 5 dní. Výsledná cena aj s poštovným 189.93€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Xiaomi Max 2 v EU sklade

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Zubná kefka Xiaomi

Spoločnosť Xiaomi nedávno spustila predaj druhej generácie zubnej kefky Soocare Soocas X3.

Oproti prvej verzií sa výrazne nelíši. Vylepšenia sa dočkala batéria, ktorá teraz obsahuje kapacitu 1000mAh. To vám vydrží približne na 25 dní používania kefky na jedno nabitie. Zubná kefka má certifikáciu IPX7 vďaka čomu je vodotesná a môžete ju vyčistiť pod tečúcou vodou.

Zubná kefka obsahuje bluetooth, vďaka čomu ju spárujete so smartfónom pre kontrolu kapacity batérie. Momentálne cena v EU sklade sa pohybuje na úrovni 51.29€.

Vďaka kupónu s názvom: GBsale017 jej cena sa zníži o hodnotu: 9.44€. Poštovné z EU skladu je v cene 9.37€. Doručenie behom 2 – 5 dní. Výsledná cena s poštovným na úrovni 51.22€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi zubná kefka v EU sklade

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB GLOBAL

Zahraničný e-shop si pripravil zľavový kupón pre smartfón Xiaomi Redmi 5 Plus v 64GB variante. 

Smartfón Xiaomi Redmi 5 Plus prichádza s 5.99 palcovým displejom s rozlíšenímFull HD+, 2160 x 1080 pixelov, v pomere 18:9. Smartfón získava RAM s kapacitou 3alebo 4GB, interné úložisko na úrovni 32GB alebo 64GB, ktoré je rozšíriť prostredníctvom Micro SD kariet. Slot obsahuje hybridný, čiže 2 simkarty, alebo 1 simkarta a 1 Micro SD karta. Smartfón obsahuje procesor Snapdragon 625 taktovaný na frekvenciu 2GHz. Hlavný fotoaparát smartfón obsahuje 12 megapixelový, predný fotoaparát 5 megapixelový. Kapacita batérie dosahuje úroveň 4000 mAh.

Cena čierneho modelu so 4GB RAM a 64GB interným úložiskom sa pohybuje na úrovni: 164.14€.

Vďaka kupónu s názvom: GBsale001

sa cena zníži o hodnotu: 8.21€. Poštovné Belgium Registred je zadarmo. Výsledná cena na úrovni 155.93€.

Smartfón obsahuje nadstavbu MIUI9 so všetkými jazykmi. V balení sa nachádza EU adaptér. Uvedená verzia je GLOBAL s plnou podporou LTE.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Redmi 5 Plus

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Náš tip: pri tomto poštovnom neplatíte DPH, pri inom Gearbest Vám ho preplatí, ktoré poštovné treba vybrať?

Holiaci strojček Xiaomi

Spoločnosť Xiaomi nedávno predstavila vlastný holiaci strojček.

Rovnako ako mnoho ďalších produktov aj tento produkt sa predáva pod poznačkou Mijia. Telo elektrického holiacieho strojčeka je vyrobené z eloxovaného hliníka, horná holiaca časť je vyrobená anodizačnou technológiou, vďaka ktorej má strojček lesklý efekt.

Holiaci strojček je neuveriteľne tenký na úrovni 1.3cm a má hmotnosť len 100g. Takže je ho možné jednoducho nosiť vo vrecku nohavíc. Čepeľ je vyrobená z modernej ocele dovezenej z Japonska, ktorá je rovnako kvalitná ako pri výrobe samurajských mečov. Oceľ je šetrná k pokožke. Holiaci strojček sa nabíja prostredníctvom USB C portu. Vysokorýchlostný motorček má 7800 otáčok za minútu. Taktiež je veľmi tichý na úrovni 65dB. Pri bežnom 3 minútovom dennom holení batéria vydrží až jeden mesiac.

Holiaci strojček vstúpil do predaja v cene 37.98€. Vďaka kupónu s názvom: GBsale012 jeho cena klesne o hodnotu: 5.98€. Poštovné Netherlands Registred je v sume 1.02€. Výsledná cena s poštovným na úrovni 33.64€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom holiaci strojček Xiaomi

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Náš tip: pri tomto poštovnom neplatíte DPH, pri inom Gearbest Vám ho preplatí, ktoré poštovné treba vybrať?

Xiaomi Mijia kamerka

Spoločnosť Xiaomi nedávno oficiálne pod podznačkou Mijia predstavila novú akčnú kamerku. Tentokrát na ňu ponúkame zľavový kupón.

Na výrobe akčnej kamerky sa taktiež podieľa spoločnosť Yi, ale kamerka sa bude predávať pod podznačkou Xiaomi Mijia. Nová kamerka je malých rozmerov 71,5 x 42,7 x 29,5 mm a váži len 99 gramov. A práve preto je vhodná do vrecka, tak ako to bolo znázornené v dnešnej upútavke. Nová kamerka obsahuje čip Ambarella A12S75, snímač Sony IMX317, vďaka ktorému rozlíšenie fotografií je na úrovni 3840 × 2160 pixelov s možnosťou nahrávania 4K videa pri frekvencií 30fps.

Kamerka obsahuje malý 2.4 palcový displej, ktorý je jednoduchý pre prístup k nastaveniam a režimom snímania. A teraz skvelá správa. Pri 4K nahrávaní videa kamerka vydrží neuveriteľné 2 hodiny, pri formáte Full HD pri 100fps vydrží neuveriteľné 3 hodiny. Kamerka podporuje Micro SD karty až do kapacity 64GB, taktiež nechýba integrovaná Wifi a bluetoothKamerka konečne obsahuje angličtinu.

Kamerka je v predaji v sume 111.61€. Vďaka kupónu s názvom:  GBsale004 jej cena klesne o hodnotu: 8.21€. Poštovné Belgium Registred je zadarmo. Výsledná cena na úrovni 103.41€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Mijia kamera

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Náš tip: pri tomto poštovnom neplatíte DPH, pri inom Gearbest Vám ho preplatí, ktoré poštovné treba vybrať?

Xiaomi zosilňovač Wifi

Zosilňovač Xiaomi Amplifier 2 podporuje rýchlosť 300Mbps, ku ktorému je možné pripojiť až 16 zariadení súčasne. Xiaomi routre a zosilňovače patria medzi najžiadanejšie produkty spoločnosti Xiaomi vďaka nízkej cene. Aktuálna cena produktu sa pohybuje na úrovni 7.38€.

Vďaka kupónu s názvom: HSC4thD115

cena produktu sa zníži o hodnotu: 1.64€. Poštovné je v cene 0.16€. Výsledná cena s poštovným na úrovni 5.90€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Amplifier 2

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Náš tip: pri tomto poštovnom neplatíte DPH, pri inom Gearbest Vám ho preplatí, ktoré poštovné treba vybrať?

Xiaomi Powerbank 2

Powerbanka predstavuje kapacitu 10 000mAh, ktorá disponuje tenším profilom oproti predchádzajúcej verzií. Tiež podporuje technológiu rýchlonabíjania, s ktorou sme sa stretli v powerbanke Mi Powerbank Pro. Vďaka tejto technológií nabijete smartfón rýchlejšie, ak podporuje technológiu rýchlonabíjania. Telo novej powerbanky ako u ostatných Xiaomi powerbaniek je hlinníkové. Nájdeme tu konektor Micro USB a klasický USB. Taktiež sú tu 4 led diódky, vďaka ktorým zistíte zostávajúcu kapacitu batérie.

kvalita spracovania produktu

– elegantný dizajn

– led indikátor

– spokojnosť zákazníkov, pozitívne hodnotenie, odporúčania zo strany zákazníkov prostredníctvom komentárov na stránke e-shopu

Jej cena sa momentálne pohybuje na úrovni 21.03€.

Vďaka kupónu s názvom: HSC4thD114

cena klesne na hodnotu: 12.31€. Poštovné je v cene 3€. Kupón platí pre čierne prevedenie.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Powerbank 2

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Náš tip: pri tomto poštovnom neplatíte DPH, pri inom Gearbest Vám ho preplatí, ktoré poštovné treba vybrať?

Xiaomi Mi A1 64GB

Xiaomi Mi A1 prichádza s 5.5 palcovým displejom s rozlíšením Full HD, procesorom Snapdragon 625, RAM s kapacitou 4GB, interným úložiskom s kapacitou 64GB. Smartfón obsahuje batériu na úrovni 3080mAh. Snímač otlačkov prstov nájdeme na zadnej strane smartfónu. Nechýba duálny fotoaparát 12 megapixelový, ktorý podľa spoločnosti je veľmi podobný fotoaparátu v smartfóne iPhone 7 Plus. Smartfón má krásne kovové prevedenie a je tenký len 7.3mm. Farebné prevedenia: čierna, zlatá, ružová zlatá. Na nabíjanie slúži USB port typu C. Matné čierne prevedenie nezanecháva otlačky.

Cena čierneho modelu vo variante so 64GB interným úložiskom sa aktuálne nachádza v zľave na úrovni 160.04€.

 

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Xiaomi Mi A1

Náš tip: pri tomto poštovnom neplatíte DPH, pri inom Gearbest Vám ho preplatí, ktoré poštovné treba vybrať?

Xiaomi kamerka do auta

Spoločnosť Xiaomi v minulom roku predstavila novú kamerku do auta.

Nová kamerka je 118. produktom podznačky Mijia, ktorý ako mnoho ďalších produktov podznačky vznikol prostredníctvom crowdfundingu, čiže predbežným záujmom zákazníkov o kúpu produktu. Mijia 70 Minutes Smart Car DVR kamerka obsahuje snímač Sony IMX323 a dokáže zaznamenávať videá v rozlíšení Full HD. Fotoaparát je vybavený 130° širokouhlým objektívom, ktorý dokáže zachytiť až tri jazdné pruhy. Kamerka prichádza vo valcovitom tvare a je ju možné pripnúť o čelné sklo automobilu. Samotný fotoaparát má sférickú šošovku vyrobenú zo skla so 7 vrstvami, ktoré zvyšujú prenos svetla, znižujú odraz a bránia skrúcaniu skla pred extrémne vysokými teplotami. Kamerka má konzolu vďaka ktorej je ľahko otáčateľná. Na bočnej strane kamerky sa nachádza tlačítko pre zapnutie kamerky s tromi farebnými indikátormi: zelená určuje nahrávanie videa, modrá, že zariadenie je zapnuté, červená indikuje chybu nahrávania. Taktiež kamerka obsahuje Wifi, vďaka ktorej je ju možné spárovať so smartfónom, kde dokáže byť záznam prenášaný online.

Kamerka sa momentálne nachádza v zľave na úrovni 32.82€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi kamerka do auta

Náš tip: pri tomto poštovnom neplatíte DPH, pri inom Gearbest Vám ho preplatí, ktoré poštovné treba vybrať?

Spoločnosť Xiaomi v októbri oficiálne predstavila druhú generáciu svojej Yeelight lampy.

Xiaomi Yeelight lampa prišla na trh v roku 2015. Veľké zmeny druhá generácia lampy nezískava. Jej dizajn je naďalej na skvelej úrovni, logo Mijia na prednej strane získalo zlaté farebné prevedenie. Lampu je teraz možné spárovať v rámci Wifi siete, nie bluetooth technológie.

Dizajn lampy je valcovitý, spodná časť je kovová. Na hornej strane nájdeme v strednej časti tlačítko pre zapnutie / vypnutie. Pod ním sa nachádza tlačítko, ktoré prepína 3 rôzne nastavenia osvetlenia.

  1. režim je – možnosť výberu rôznych farieb.
  2. režim je – možnosť výberu bielej farby.
  3. režim je – možnosť výberu náhodných farieb, čiže náhodne sa obmieňajú rôzne farby.

Navyše krúžením prstom po hornej časti lampy je možné zvýšiť alebo znížiť jas osvetlenia.

Aktuálna cena druhej generácie lampy sa pohybuje v EU sklade na úrovni 43.39€.

Vďaka kupónu s názvom: HSC4thD103

cena lampy klesne na o hodnotu: 4.92€. Poštovné je v cene: 4.26€. Doručenie kuriérom 3 – 5 dní. Výsledná cena s poštovným 42.83€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Yeelight lampa

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Náš tip: pri tomto poštovnom neplatíte DPH, pri inom Gearbest Vám ho preplatí, ktoré poštovné treba vybrať?

Otestovali sme Xiaomi Yeelight lampu (fotky+video)

Xiaomi kamerka

Spoločnosť Xiaomi nedávno predstavila novú kamerku určenú do domácnosti.

Vďaka otáčajúcemu podstavcu je ju možné otáčať o 360 stupňov. Taktiež je možné zaznamenaný obsah nahrávať prostredníctvom USB portu na zadnej strane kamerky, či už na USB kľúč, prípadne externý disk. Nová kamerka je vybavená širokouhlým objektívom s uhlopriečkou 120 mm, videa umožní nahrávať vo formáte Full HD. Taktiež má režim nočného videnia. Je ju možné používať kamerku aj ako webovú: obsahuje mikrofón aj reproduktor, čiže zo vzdialeného miesta dokážete komunikovať s osobou na druhej strane. Kamerka sa páruje s aplikáciou Mi Home.

Jej cena sa pohybuje na úrovni 27.08€.

Vďaka kupónu s názvom: HSC4thD095 cena kamerky klesne na hodnotu: 21.33€. Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Mijia kamerka

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Náš tip: pri tomto poštovnom neplatíte DPH, pri inom Gearbest Vám ho preplatí, ktoré poštovné treba vybrať?

Xiaomi predlžovačka

Zahraničný e-shop si pripravil zľavový kupón pre Xiaomi predlžovačku s USB portmi. Do tejto predlžovačky je možné zasunúť aj klasické dvojkolíkové európske koncovky.

Jej cena sa pohybuje na úrovni 13.48€.

Vďaka kupónu s názvom: GBAPR140

cena klesne na hodnotu približne: 12.30€. Poštovné je zadarmo. Kupón je platný pre biele farebné prevedenie.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi predlžovačka

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Náš tip: pri tomto poštovnom neplatíte DPH, pri inom Gearbest Vám ho preplatí, ktoré poštovné treba vybrať?

Xiaomi nočný pohybový senzor

Spoločnosť Xiaomi v minulom roku predstavila nočný pohybový senzor.

Svetelný senzor sa predáva pod podznačkou Mijia. Tento model je určený hlavne pre používanie v noci, kedy sa zobudíte a chcete ísť napríklad do kúpelne. Senzor využíva fotosenzitívnu technológiu s duálnymi indukčnými infračervenými lúčmi, vďaka ktorej sa lampa zapne pri detekcii pohybu. Môže byť umiestnená napríklad na strop, prípadne na vami zvolené miesto.

Senzor sníma vzdialenosť 5 – 7m. Osvetlenie je bielej farby a zostáva zapnuté 15 sekúnd, následne sa svetlo zhasne – ak nie je detekovaný žiadny pohyb. Senzor je napájaný 3x AA batériami. Skvelá je výdrž, pri slabšom jase 0.7Lm je ho možné používať až 12 mesiacov, pri silnejšom jase 3.8Lm až 6 mesiacov.

Aktuálna cena senzoru v predaji sa pohybuje na úrovni 9.02€. Vďaka kupónu s názvom: MIIRSQ cena produktu klesne na: 8.20€. Poštovné je zadarmo. Pohybový senzor po zapnutí ihneď funguje, nie je potrebná žiadna konfigurácia prostredníctvom smartfónu. Nie je potrebné vlastniť Xiaomi Gateway riadiacu jednotku.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Mijia svetelný senzor

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Náš test senzoru: http://www.xiaomiphone.sk/2017/08/otestovali-sme-nocny-pohybovy-senzor-mijia-xiaomi

Náš tip: pri tomto poštovnom neplatíte DPH, pri inom Gearbest Vám ho preplatí, ktoré poštovné treba vybrať?

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť