Toto je podložka pod myš s funkciou bezdrôtového nabíjania smartfónu!

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podporyWarning: Cannot assign an empty string to a string offset in /data/2/c/2c873890-d1ea-41d5-a3c2-aa2318c010cb/xiaomiphone.sk/web/wp-content/plugins/buttons-x/includes/class.btnsx.php on line 3016

Zahraničný e-shop Gearbest má v ponuke zaujímavú podložku pod myš.

Podložka prichádza v elegantnom kovovom prevedení, ktorej zaujímavosťou je, že obsahuje Qi technológiu, vďaka ktorej je možné nabíjať smartfóny s touto technológiu bezdrôtovo. Podložka je taktiež vodeodolná, čiže neuškodí jej obliatie vodou. Podložka má zabudovanú prepäťovú ochranu, reguláciu teploty, ochranu proti skratom. Dostupná je v striebornom a v čiernom farebnom prevedení.

Jej cena sa pohybuje na úrovni: 49.99€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Podložka pod myš s funkciou bezdrôtového nabíjania

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Odporúčame vybrať poštovné typu Netherlands Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše