Xiaomi Band 3 je možné si objednať: obmedzené množstvo v predaji

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podporyWarning: Cannot assign an empty string to a string offset in /data/2/c/2c873890-d1ea-41d5-a3c2-aa2318c010cb/xiaomiphone.sk/web/wp-content/plugins/buttons-x/includes/class.btnsx.php on line 3016

Spoločnosť Xiaomi dnes oficiálne predstavila najočakávanejší náramok tohto roku.

Náramok Xiaomi Band 3 prichádza s 0.78 palcovým OLED displejom, prechádzajúci model Xiaomi Band 2 obsahuje 0.42 palcový displej. Kapacita batérie sa zvýšila zo 70 mAh, na 110 mAh, vďaka ktorej náramok vydrží na jedno nabitie približne 20 dní používania. Samozrejmosťou ako u predchádzajúcej generácie nechýba monitorovanie spánku, krokomer, merač spálených kalórií, notifikácie. U náramkuXiaomi Band 2 bola vodotesnosť typu IP67 do hĺbky 1 metra vody po dobu 30. minút.

Nový náramok Xiaomi Band 3 získava certifikáciou IP68, vďaka ktorej je vodotesný do hĺbky 50 metrov. Nový náramok ako prvý Xiaomi náramok získava funkciu NFC pre bezkontaktné platby.

Aktuálna cena v predaji sa pohybuje na úrovni 37.43€. Dostupné je obmedzené množstvo 58 kusov. Do predaja náramok vstúpi 5. júna. Následne bude náramok odoslaný. Predajca uvádza, že Xiaomi Band 3 bude v predaji veľmi limitovaný a vo vysokej cene behom najbližších 3 mesiacov. Uvedená verzia neobsahuje NFC, model s NFC príde na trh v septembri.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Band 3

Zdroj: https://www.theverge.com

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše