Xiaomi Redmi S2 s LTE skladom v 14% zľave: za 132.59€, nechýba 16 Mpx predný fotoaparát

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podporyWarning: Cannot assign an empty string to a string offset in /data/2/c/2c873890-d1ea-41d5-a3c2-aa2318c010cb/xiaomiphone.sk/web/wp-content/plugins/buttons-x/includes/class.btnsx.php on line 3016

Spoločnosť Xiaomi pred pár dňami oficiálne predstavila nový model smarfónu. E-shop naskladnil tisíce kusov nového modelu.

Smartfón Xiaomi Redmi S2 prichádza s 5.99 palcovým displejom s rozlíšením HD+, v pomere na úrovni 18:9. Procesorom nového smartfónu je Snapdragon 625, nechýba RAM s kapacitou 3 alebo 4GBinterné úložiská s kapacitou 32 alebo 64GB. Smartfón obsahuje dva sloty na simkartu, ďalší samostatný slot pre Micro SD kartu do kapacity 256GB.

Hlavný fotoaparát smarfón obsahuje duálny 12 a 5 megapixelový, podobný, ktorý bol použitý v smartfóne Xiaomi Mi6. Predný fotoaparát smartfón obsahuje až 16 megapixelový. Kapacita batérie dosahuje úroveň 3080 mAh. Smartfónu nechýba umelá inteligencia pri fotografovaní. Vďaka tejto technológií bude možné rozpoznávať rôzne scény pri fotografovaní, vďaka čomu bude fotka čo najlepšie osvetlená a farebne vyvážená.

E-shop Gearbest naskladnil až 6000 kusov nového modelu.

Cena smartfónu sa pohybuje v 14% zľave na úrovni: 132.59€. Smartfón je vo variante s 3GB RAM a 32GB interným úložiskom. Je to varianta GLOBAL, ktorá obsahuje plnú podporu LTE, nechýbajú všetky jazyky vrátane slovenčiny.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Xiaomi Redmi S2

Odporúčame vybrať poštovné typu EU Express v sume 7.49€, kedy neplatíte ďalšie poplatky navyše pri doručení produktu. Prípadne poštovné Belgium Registred, kedy Vám e-shop dodatočne poplatky preplatí, ak by produkt skončil na colnici, toto poštovné je zadarmo.

Paráda! Poštovné EU Express aj pri smartfónoch znova dostupné! Žiadne poplatky pri doručení!

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

 

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše