Exkluzívny kupón: Umidigi A1 v krásnej modrej s plným LTE za 85.58€ z pôvodných 94.13€

Spoločnosť UMIDIGI v marci predstavila nový model smartfónu.

Nový model UMIDIGI A1 Pro prichádza s 5.5 palcovým displejom, kedy smartfón je porovnateľný s veľkosťou 5 palcových smartfónov vďaka tenším rámčekom. Displej smartfónu je v pomere 18:9, displej pokrýva 85% prednej plochy smarfónu. Zadnú stranu smartfónu chráni sklo. Nový model obsahuje procesor Mediatek MT6739, nechýba RAM s kapacitou 3GB. Interné úložisko smartfón obsahuje 16GB. Na zadnej strane smartfón obsahuje duálny fotoaparát 13 a 5 megapixelový. prevedení. Predný fotoaparát smartfón obsahuje 5 megapixelový. Okrem snímača otlačkov na zadnej strane smartfón je možné odomknúť aj na základe rozpoznávania tváre majiteľa.

Cena smartfónu sa pohybuje na úrovni: 94.13€.

Vďaka kupónu s názvom: 618GBcoupon01

jeho cena klesne na hodnotu: 85.58€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom UMIDIGI A1 Pro

Odporúčame vybrať poštovné typu EU Priority Line, kedy neplatíte ďalšie poplatky navyše pri doručení produktu. Prípadne poštovné Netherlands Registred, kedy Vám e-shop dodatočne poplatky preplatí, ak by produkt skončil na colnici, toto poštovné je zadarmo.

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Náš tip: pri tomto poštovnom neplatíte DPH, pri inom Gearbest Vám ho preplatí, ktoré poštovné treba vybrať?

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť