fbpx

Exkluzívny kupón: tenisky HYBER z platformy Xiaomi Youpin len za 42.99€ z pôvodných 50.47€

Platforma Xiaomi Youpin predstavuje produkty rôznych spoločností s ktorými spoločnosť Xiaomi vedie spoluprácu. Celkovo spoločnosť Xiaomi pri výrobe produktov spolupracuje s viac ako 77 spoločnosťami. Taktiež spoločnosť tento model tenisiek predáva prostredníctvom webovej stránky youpin.mi.com.

Najnovšie sa v predaji objavili tenisky HYBER, ktoré sú vyrobené z priedušného materiálu, vďaka ktorému znižujú zápach a udržiavajú nohy suché. Tenisky sú pohodlné, skvele odpružené.  Tieto tenisky zaujmú zaujímavým riešením viazania.

Namiesto klasického viazania šnúrok tenisky obsahujú otáčajúci mechanizmus viazania. Teniskám nechýba protišmyková spodná strana.

Ich cena v predaji sa pohybuje na úrovni: 50.47€.

Vďaka kupónu s názvom: GB$BSHYBER0720

ich cena klesne na hodnotu: 42.99€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom HYBER tenisky z platformy Xiaomi Youpin

Odporúčame vybrať poštovné typu Belgium Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť