fbpx

Nepremeškaj 18% zľavu: Vivo Nex so 128GB úložiskom, vysúvacím predným fotoaparátom za 516€

Spoločnosť Vivo v minulom mesiaci prestavila nový smartfón Vivo Nex.

Vivo Nex prichádza so 6.59 palcovým AMOLED displejom s rozlíšením Full HD+, displej získava pomer na úrovni 19.3 : 9. Smartfón obsahuje procesor Snapdragon 710, nechýba RAM kapacitou 8GB, interné úložisko s kapacitou 128GBSnímač otlačkov prstov smartfón obsahuje na zadnej strane. Hlavný fotoaparát smartfón obsahuje duálny 12 a 5 megapixelový. Predný fotoaparát je 8 megapixelový. Kapacita batérie dosahuje úroveň 4000 mAh.

Tento model obsahuje snímač otlačkov prstov na zadnej strane. Verzia so 6GB RAM128GB interným úložiskom v predaji bola znížená o 18% na skvelých: 516€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Vivo Nex

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Odporúčame vybrať poštovné typu Netherlands Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

 

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť