fbpx

Nové hodinky Lenovo Watch X hlásia obrovský úspech: vypredané behom 15 sekúnd

Spoločnosť Lenovo pred pár dňami predstavila na čínskom trhu nové hodinky.

Spoločnosť zverejnila informáciu, že o nové hodinky bol obrovský záujem prostredníctvom čínskeho e-shopu JD.com. Hodinky sa podarilo vypredať behom 15 sekúnd.

Spoločnosť pred pár týždňami predstavila zaujímavé hodinky Lenovo Watch 9, ktoré zaujali krásnym vzhľadom a šikovnými funkciami. Tentokrát spoločnosť predstavila nástupcu týchto hodiniek, Lenovo Watch X. Od predchodcu sa líšia pridaním menšieho displeja na prednú stranu hodiniek, na ktorom je možné zobrazovať napríklad infromácie o snímaní tepu. Nové hodinky získavajú milánsky remienok, ich telo je vyrobené z chirurgickej ocele, prednú časť hodiniek chráni zafírové sklo.

Hodinky sú taktiež vodotesné, taktiež svietia v tme. Keďže hodinky obsahujú aj displej, ich výdrž je o niečo kratšia ako u predchádzajúceho modelu. Podľa výrobcu je to 45 dní na jedno nabitie. Nechýba totožné párovanie prostredníctvom aplikácie v smartfóne, ako u modelu Lenovo 9.

Ich cena sa v predaji pohybuje na úrovni 45 dolárov.

Zdroj: https://www.gizmochina.com

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť