fbpx

Toto je nová herná myška Xiaomi Y720 Lite: získava nižšiu cenu

Spoločnosť Xiaomi koncom minulého roku prišla na trh s novou hernou myškou Xiaomi Blasoul Y720.

Tentokrát spoločnosť predstavila lacnejšiu variantu myšky s názvom Xiaomi Blasoul Y720 Lite, ktorá je schopná narušiť trh s hernými myškami vďaka nižšej cene oproti pôvodnému modelu. Dizajnovo sa myška nelíši od pôvodnej varianty, ktorá bola predstavená v decembri.

Nová myška ešte v pôvodnej verzií, ktorá bola predstavená v decembri získala prestížne ocenenie RedDot Design Award, vzhľadom k svojmu krásnemu dizajnu. Pôvodný model z decembra sa začal predávať v cene 64.

Predajná cena lacnejšej varianty Xiaomi Blasoul Y720 Lite sa bude pohybovať na úrovni 44€.

Nová myška ponúka možnosť konfigurácie 5 režimov vlastných nastavení, taktiež obsahuje až 31 LED svetiel, ktoré dokážu reprodukovať až 16.8 milióna farieb. Myška ponúka rozlíšenie od pôvodného modelu nižšie na úrovni 7200 dpi, oproti 12000 dpi, s presnosťou pohybu až 0.1mm s nulovou latenciou. Doba odozvy je na úrovni 1ms. Na oboch stranách je dotýkanie myšky pohodlné vzhľadom k použitiu termoplastickej gumy. Káblik je pokrytý tkanou textíliou, ktorá zaručí nestáčanie sa kábliku. Káblik má dĺžku 1.8m.

Zdroj: https://www.gizmochina.com

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť