fbpx

Xiaomi Mi8 príde aj vo variante so 4GB RAM: cena by mohla byť na úrovni od 322€

Spoločnosť Xiaomi koncom mája predstavila vlajkový model Xiaomi Mi8.

Cena smartfónu na čínskom trhu začala v cene 361€ vo variante so 6GB RAM a 64GB interným úložiskom.

Cena smartfónu vo variante so 6GB RAM a 128GB interným úložiskom sa predáva na čínskom trhu v cene: 402€.

Cena smartfónu vo variante so 6GB RAM a 256GB interným úložiskom sa predáva na čínskom trhu v cene: 442€.

Najnovšie čínskym certifikačným úradom TENAA prešli nové varianty modelu Mi8.

Varianta so 4GB RAM a s 8GB RAM.

Predpokladá sa, že cena novej varianty so 4GB RAM, 64GB interným úložiskom sa bude pohybovať na čínskom trhu na úrovni 322€.

Smartfón Xiaomi Mi8 prichádza so 6.21 palcovým AMOLED displejom s rozlíšením Full HD+, v pomere 18.7 : 9. Smartfón obsahuje vlajkový procesor Snapdragon 845, v AnTutu nový smartfón dosiahol skóre 301 472 bodov, vďaka ktorým sa zaraďuje ako najvýkonnejší smartfón na trhu. Smartfón získava 64GB, 128GB alebo 256GB interné úložiskoRAM je na úrovni 6GB.

Predný fotoaparát smartfón získava 20 megapixelový, hlavný fotoaparát smartfón získava duálny 12 megapixelový, kedy fotoaparát smartfónu patrí medzi jeden z najlepších na trhu. V teste DxOmark fotoaparát dosiahol 105 bodov, čo je viac ako smartfón iPhone X, alebo model Xiaomi Mix 2S. Tak ako sa predpokladalo Xiaomi Mi8 získava nový duálny GPS čip, ktorý je presnejší. Kapacita batérie nového modelu dosahuje úroveň 3400 mAh. Nechýba podpora nového typu rýchlonabíjania Quick Charge 4+. Snímač otlačkov prstov sa nachádza na zadnej strane, smartfón je možné odomknúť aj na základe rozpoznávania tváre majiteľa.

Nový smartfón získava možnosť odomknutia smartfónu tvárou s použitím infračerveného snímača, táto technológia rozpoznávania tváre funguje lepšie.

Nechýba podpora AI, vďaka ktorej výsledné fotografie sú krajšie. Smartfón navyše získava plnú podporu LTE sietí, frekvenciu B20!

Zdroj: https://www.xiaomitoday.com

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť