fbpx

Už žiadne viazanie – exkluzívny kupón: nové Xiaomi Uleemark tenisky za 25.40€ z pôvodných 33.26€

Spoločnosť Xiaomi v spolupráci so spoločnosťou Uleemark prichádza na trh s novým modelom tenisiek.

Nové tenisky Uleemark sú ľahko nazúvacie bez žiadneho potrebného viazania šnúrok. Sú vyrobené z kvalitnej nylonovej tkaniny, kedy ich povrch je sieťovinový, vďaka ktorému sú prievzdušné, pohodlné, znižujú zápach a udržiavajú nohy suché. V dnešnej dobe práve toto použitie je v teniskách veľmi populárne.

Na klzkom povrchu udržia nohu v stabilite, vďaka protišmykovej podrážke. Vrstva v teniskách je vyvinutá tak, aby pohlcovala nárazy, vďaka ktorej sú tenisky dobre odpružené a tak chránia nový pred poranením.

Cena tenisiek sa pohybuje v predajnej cene 33.26€.

Vďaka kupónu s názvom: GBIT$Uleemark01

cena klesne na perfektných: 25.40€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Uleemark tenisky

Odporúčame vybrať poštovné typu Belgium Registred, ktoré je v sume 0.90€. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť