Exkluzívne: Nový náramok Xiaomi Hey+ s farebným displejom a NFC si môžeš objednať

Spoločnosť Xiaomi pred pár dňami predstavila nový náramok.

Čínskou crowdfundingovou kampaňou prešiel nový náramok Xiaomi Hey Plus. Nový náramok získava 0.95 palcový farebný displej s rozlíšením 240 x 120 pixelov. Náramok Xiaomi Band 3 obsahuje menší 0.78 palcový displej, taktiež menšie rozlíšenie 120 x 80 pixelov.

Na jeho výrobe sa podieľa spoločnosť Shenzhen Ruyi Discovery Technology Co. Medzi zaujímavé vlastnosti patrí NFC modul, ktorý slúži aj na otváranie dverí, napríklad v práci, namiesto dochádzkovej karty a podobne. Kapacita batérie nového náramku dosahuje úroveň 120 mAh, ktorá zaručuje približne 18 dní používania na jedno nabitie. Náramok je taktiež vodotesný do hĺbky 50 metrov. Náramku nechýbajú bežné funkcie ako monitor spánku, podpora notifikácií, meranie tepu, merač kalórií, nastavenie budíka.

Cena náramku v zahraničnom e-shope sa pohybuje na úrovni 52.74€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s náramkom Xiaomi Hey+

Odporúčame vybrať poštovné typu Netherlands Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

 

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť