A je v predaji: Toto je Xiaomi zubná kefka pre deti

Spoločnosť Xiaomi v júni predstavila nový produkt pre deti.

Prvýkrát spoločnosť predststavila zubnú kefku určenú pre deti. Pre spoločnosť Xiaomi novú zubnú kefku vyrába čínska spoločnosť Shukeshi (Shenzhen) Technology Co., Ltd.

Zubná kefka je vhodná pre deti od 4 rokov. V tomto veku majú deti jemné a mäkké mliečne zuby, preto aj štetiny zubnej kefky sú z mäkké. Zubná kefka obsahuje dva režimy čistenia. Zubnej kefke nechýba spárovanie s aplikáciou v smartfóne, ktorá zobrazuje animovanú výuku ako si správne čistiť zuby. Zubnej kefke nechýba certifikácia IPX7. Vybavená je batériou s kapacitou 800 mAh, ktorá poskytuje výdrž na úrovni 20 dní. Rovnako ako mnoho zubných kefiek od Xiaomi aj k tejto je stojan, v ktorom sa zubná kefka nabíja pomocou bezdrôtového nabíjania.

Cena v zahraničnom e-shope sa pohybuje na úrovni: 40.91€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi zubná kefka pre deti

Odporúčame vybrať poštovné typu Netherlands Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, tieto poplatky Vám budú preplatené. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať našu podporu a zaslať nám doklad o zaplatení colných poplatkov, číslo objednávky, e-mailovú adresu, pod ktorou ste registrovaný v e-shope. Preplatenie platí pre objednávky, ktoré sú vytvorené presmerovaním z našej webovej stránky do zahraničného e-shopu.

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť