Kupón: Elegantné Xiaomi reproduktory za 87.05€ z pôvodných 94.01€

Spoločnosť Xiaomi pred pár týždňami predstavila nový produkt.

Medzi najnovší produkt spoločnosti patria nové reproduktory, ktoré prichádzajú v elegantnom minimalistickom dizajne. Vhodné sú pre pripojenie nielen k počítaču, ale aj vďaka technológií bluetooth je ich možné bezdrôtovo spárovať s inými zariadeniami. Vďaka integrovanému mikrofónu taktiež podporujú hovory. Hlavný reproduktor obsahuje ovládacie tlačítka hlasitosti v ľavom hornom rohu.  V prednej časti je skrytý mikrofón, ako aj LED indikátor. Telo reproduktorov je vyrobené z hliníkovej zliatiny, ktorá je vo finálnej fáze spracovaná jemným brúsením, eloxovania, povrch je hladký.

Cena v zahraničnom e-shope sa pohybuje na úrovni 94.01€.

Vďaka kupónu: GB$CNBTCSP2

cena klesne na hodnotu: 87.05€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi reproduktory

Odporúčame vybrať poštovné typu Belgium Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, tieto poplatky Vám budú preplatené. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať našu podporu a zaslať nám doklad o zaplatení colných poplatkov, číslo objednávky, e-mailovú adresu, pod ktorou ste registrovaný v e-shope. Preplatenie platí pre objednávky, ktoré sú vytvorené presmerovaním z našej webovej stránky do zahraničného e-shopu.

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Zdroj: https://www.gizmochina.com

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť