Kupón: Kamerka do auta s GPS navigáciou, transmitterom, zadnou kamerou, Wifi za 98.37€, poštovné zadarmo

Zahraničný e-shop si pripravil zľavový kupón, pre zaujímavú kamerku do auta.

Kamerka obsahuje displej, ktorý je integrovaný v spätnom zrkadle. Kamerka dokáže nahrávať videá, obsahuje transmitter vďaka ktorému je možné prostredníctvom rádiovej frekvencie počúvať hudbu z kamerky v autorádiu. Taktiež je možné kamerku spárovať so smartfónom vďaka technológií bluetooth pre telefonické hovory alebo pre počúvanie hudby zo smartfónu. Kamerke nechýba GPS modul pre navigovanie. Taktiež kamerka obsahuje cúvaciu kameru. Nechýba slovenčina, taktiež je možné kamerku spárovať s aplikáciou v smartfóne. Nechýba Wifi.

Jej cena sa pohybuje na úrovni: 100.75€.

Vďaka kupónu s názvom: GBYLA900

cena klesne na hodnotu: 98.37€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom kamerka do auta

Odporúčame vybrať poštovné typu Belgium Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, tieto poplatky Vám budú preplatené. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať našu podporu a zaslať nám doklad o zaplatení colných poplatkov, číslo objednávky, e-mailovú adresu, pod ktorou ste registrovaný v e-shope. Preplatenie platí pre objednávky, ktoré sú vytvorené presmerovaním z našej webovej stránky do zahraničného e-shopu.

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť